2737
2734
عنوان

بیاین این مدل تعیین جنسیت امتحان کنید ببینم چقدر صحت داره

| مشاهده متن کامل بحث + 436438 بازدید | 876 پست
من طبق این تقویم میدونستم دختر دار میشم ولی به خدا توکل کردم ولی نشد به نظر من طبق این تقویم خدا یه ...

سلام میشه برا منم بگیری خواهشا اگه میتونی یه پیام تو خصوصی بهم بده لطفا منم برام خیلی مهمه

خدایا به حق محمد و آل محمد عزیزانم را درپناه خودت محفوظ و عاقبت به خیر نگهدار باش 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اینو نمیدونم درسته یا نه ولی اینو خیلی شنیدم که دیدم درست در اومده 

وقتی زن باردار هوسش جایه دیگس یکی پنهونی رو سرش یکم نمک بریزه بعد منتظر بمونه تا ببینه چه حرکتی انجام میده اگه دست به موها برد دختره اما اگه به لب و سیبلاش دس زد پسره

2728
 عزیزم به این چیزا نیس منم هزار تست و انجام دادم بعضیا پسر نشون میداد بعضی دختر، 10 هفتگی سوز ...

ميشه براى منم بگيرى ببينى چى درمياد

متولد ٢٣بهمن ٦٨

لقاحمم ١٧ خرداد بود

خيلى برام مهمه

2738
برا شما پسر زده ولی رفتی سونو حتما بگو برام که درست بوده یا نه!؟

مرسى عزيزم❤️

من با سونو و تخمك گذارى دقيق اقدام كردم از تاريخام مطمئنم

يه دختر ناز دارم خيلى دلمون ميخواد به اميد خدا دومى پسر بشه

انشاالله پنجم شهريور جنسيتش معلوم ميشه

حتما بهتون اينجا اطلاع ميدم

مرسى عزيزم❤️ من با سونو و تخمك گذارى دقيق اقدام كردم از تاريخام مطمئنم يه دختر ناز دارم خيلى دلمون ...

انشالله عزیزم با سلامتی ایشالا خوش قدم و خوش شانس و خوش روزی باشه

سلام میشه منو راهنمایی کنین من توی هفته ششم هستم امروز تست نمک وادرار دادم سه چهارتا رشته از انتهای شیشه به روی سطح اومدن و تبدیل به حبابای ریز شدن رنگ ادرارهم تیره نبود یک مقدار جزیی کدر بود خیلی مشتاقم بدونم جنسیتشو . تست کلم هم انجام دادم بنفش تیره شد لطفا اگر کسی میدونه کمک کنه دارم میمیرم از کنجکاوی

2706