2752
2734
عنوان

بیاین این مدل تعیین جنسیت امتحان کنید ببینم چقدر صحت داره

| مشاهده متن کامل بحث + 436684 بازدید | 876 پست
والا چی بگم اخه عصاب ادم بهم میریزه هرچی تست انجام دادم پسر نشون میده سونو گفته دختره باورم نمیشه ما ...

عزیزم به این چیزا نیس منم هزار تست و انجام دادم بعضیا پسر نشون میداد بعضی دختر، 10 هفتگی سوزن و ادرار انجام دادم میگن اون 100% درست درمیاد من اون موقع فهمیدم حتما دختره و سونو 12 هفتگی هم دیروز بهم گف دختره اینم بگم که رعایت رژیم و.. کرده بودم و حتی سونو فولی هم رفته بودم ولی من به تقویم چینی اعتقاد دارم برا هرسه تا فرزندام درست گفته ،برا هرکی گرفتم درست از آب دراومده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم به این چیزا نیس منم هزار تست و انجام دادم بعضیا پسر نشون میداد بعضی دختر، 10 هفتگی سوز ...

من طبق این تقویم میدونستم دختر دار میشم ولی به خدا توکل کردم ولی نشد به نظر من طبق این تقویم خدا یه قانونی گذاشته برا جنسیت ،هرمادری در یه سنی و تو یه ماهی که حامله میشه متفاوته ،من دیگه اعتقادم به این تقویم صد درصده اینو خدا خودش تعیین کرده  و این چینیا کشف کردن ،کسانی که میگن برا ما اشتباه دراومده اونا سنشونو دقیق حساب نمیکنن یا تاریخ تولدشونو والدینشون اینور اونور گرفتن هنگام تولد

عزیزم به این چیزا نیس منم هزار تست و انجام دادم بعضیا پسر نشون میداد بعضی دختر، 10 هفتگی سوز ...

سلام خانومی

تست سوزن و ادرار میشه بگی چیه؟

یا صاحب الزمان ممنونم.  دوستان میشه به نیت اینکه همه منتظرا صاحب بچه های سالم و صالح بشن یه صلوات بفرستین؟
2731
من طبق این تقویم میدونستم دختر دار میشم ولی به خدا توکل کردم ولی نشد به نظر من طبق این تقویم خدا یه ...

جدی؟

من برای مامانمو حساب کردم یکی از بچه ها درست در اومد یکی غلط

سن شناسنامه ای مامانم دقیقه

چه جالب که برای شما درست در میاد 

بعد خیلی هم درباره این جدوله خوندم یه جا توضیح میداد باید یه سال به سنتون اضافه کنید چون تو فرهنگ چینی وقتی بچه به دنیا میومده یه ساله حسابش میکردن. ولی هنوز اونجوری حساب نکردم ببینم درسته یا نه. شما چجوری حساب میکنی؟ یه سال به سن اضافه میکنی؟

یا صاحب الزمان ممنونم.  دوستان میشه به نیت اینکه همه منتظرا صاحب بچه های سالم و صالح بشن یه صلوات بفرستین؟
سلام خانومی تست سوزن و ادرار میشه بگی چیه؟

سلام عزیزم ادرار صبح ناشتا رو میریزی تو لیوان یک بار مصرف یک سوزن خیاطی میندازی توش 24 ساعت بمونه اگه رنگش سیاه یا زنگ زده شد دختره ولی اگه رنگش ثابت موند پسره البته باید 10 هفته ات بشه کمتر نباشی

برا من بعد 7،8 ساعت سیاه شد

جدی؟ من برای مامانمو حساب کردم یکی از بچه ها درست در اومد یکی غلط سن شناسنامه ای مامانم دقیقه چه ...

عزیزم تاریخ لقاح هم باید بدونی ،من که تاریخ خودمو و چندتا از دوستان و آشنایان گفتن نگا کردم درست بود، نه اضافه نکردم ،چندتا تقویم هست نمیدونم شما کدم نگا میکنی

سلام عزیزم ادرار صبح ناشتا رو میریزی تو لیوان یک بار مصرف یک سوزن خیاطی میندازی توش 24 ساعت بمونه اگ ...

چه جالب😍

امتحان میکنم

البته اگه جنس سوزنش خوب باشه ممکنه پسر کاذب نشون بده. نه؟ 😁

عزیزم تاریخ لقاح هم باید بدونی ،من که تاریخ خودمو و چندتا از دوستان و آشنایان گفتن نگا کردم درست بود ...

آره تاریخ لقاح رو حدودی میشه فهمید دیگه. اون تقویمی که من دیدم هم بازه ای بود مثلا نوشته بود ۱۱ تیر تا ۱۰ مرداد. بازه لقاح هم جوری بود که مطمئن بودیم تو همون بازه بوده. 

جدولش رو تو اینترنت سرچ کردم. دوتا رو چک‌کردم عین هم بود. 

من دو بار انجام دادم چند تا حباب کوچک ایجاد شد و رنگ ادرار تیره شد و یه لایه هایی ابری مانند بین ادرار تشکیل شد. هر دو بار دقیقا مثل هم بود. هفته 15 هستم. جنسیت تو nt معلوم نشد. به نظرتون نی نی من چیه؟ 

چی شد امتحان کردی!،

هنوز ده هفته نشدم

شما گفتی قبل ده هفتگی فایده نداره. منتظرم هنوز

چی شد امتحان کردی!،

امتحان کردم

دوتا سوزن مختلف انداختم هردوش کاملا سیاه و زنگ زده شد. که طبق گفته شما یعنی دختر

ولی با جدول چینی همونجوری که گفتی حساب کردم پسر شد

البته از طریق یه سری سایتا که سن میلادی رو تبدیل به سن چینی میکنه سن چینیمو حساب کردم یه سال بیشتر شد. اونجوری دختر شد.