2733
2734
عنوان

بیاین این مدل تعیین جنسیت امتحان کنید ببینم چقدر صحت داره

| مشاهده متن کامل بحث + 436684 بازدید | 876 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام میشه منو راهنمایی کنین من توی هفته ششم هستم امروز تست نمک وادرار دادم سه چهارتا رشته از انتهای ...

کلم رو نمیدونم  ولی نمک فک کنم پسر تاریخ تولد و اقدام رو بگو برات نگاه کنم 

2731
من طبق این تقویم میدونستم دختر دار میشم ولی به خدا توکل کردم ولی نشد به نظر من طبق این تقویم خدا یه ...

سلام عزیزم میشه واسه منم با این تقویمت حساب کنی؟؟؟تو شناسنامه تاریخ تولدم ۷۷/۰۷/۰۱ولی در کل یکی دوهفته از مهر گذشته بوده ولی دقیق دقیق کسی یادش نیست و واسه اینکه من از مدرسه یکسال عقب نمونم واسم یک مهر گرفتن تاریخ لقاحمم باید بین ۱۳تا۱۵شهریور باشه....من خیلی پسر دوست دارم و بعد شیش ماه بهم امام حسین هدیه داده و از همون روزی فهمیدم باردارم اسم پسر محمدحسین انتخاب کردم از امام حسین هم خواستم بهم پسربده....اقامم همش خاب میبینه بچمون پسره و همه بهم میگن بچت پسره اما تست سوزن رو انجام دادم‌ بنظرم سوزن کمی سیاه شده اما زنگ زدگی نداره و راحت میشه ازش استفاده کرد دیگه نمیدونم....واسم دعاکنین بچم پسرباشه و سالم ....ممنونم

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....
سلام عزیزم میشه واسه منم با این تقویمت حساب کنی؟؟؟تو شناسنامه تاریخ تولدم ۷۷/۰۷/۰۱ولی در کل یکی دوهف ...

تاریخ تولد دقیق نمیدونی اگه 20 باشی پسر زده برا 21 سال دختر!

انشالله به خواسته ات برسی برام خبر بده.

تاریخ تولد دقیق نمیدونی اگه 20 باشی پسر زده برا 21 سال دختر! انشالله به خواسته ات برسی برام خبر بده ...

عزیزم شهریور ک باردار شدم بیست سالم بود مهرشدم بیت و یک ساله

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....

دوستان من ۶هفته مه تستو انجام دادم ابر تشکیل شد ب بقیه چیزا توجه نکردم

دوست دارم بچه م دختر باشه

بارداری اولمه خیلی منتظر یه دختریم

بنظرتون کوچولوم دختره یا پسر

یه کنجد دارم شاه نداره😍😍تازه قول داده این هفته عدس بشه😁😁😁😁😁