2733
2734
عنوان

بیاین این مدل تعیین جنسیت امتحان کنید ببینم چقدر صحت داره

| مشاهده متن کامل بحث + 436683 بازدید | 876 پست
انشالله هر چی که هست فقط سلامت باشه و روزی دار ❤ هنوز آنومالی نرفتی؟

ان شاءالله آمين❤️ ممنونم  

نه ان شاءالله ٩ دي نوبت دارم 

مال شما ان تي تشخيصش درست بود يا آنومالي قطعي شد ؟

كدوم تستا براتون درست بود ؟

سوزن هم انجام دادي ؟ 

من سوزن انجام دادم دوبار ،، سياه شد حالا ببينيم كدوم برام درست بوده 😀

ان شاءالله آمين❤️ ممنونم   نه ان شاءالله ٩ دي نوبت دارم  مال شما ان تي تشخيصش درست بود ي ...

به من ان تی گفت معلوم نیست

آنومالی 17 هفته و پنج روز رفتم قطعی گفت پسره

راستش فقط تست حلقه و ادار و نمک انجام دادم درست بود

حلقه دایره ای چرخید 

تست ادار و نمک هم که تیره شد و رشته ام بالا نیومد ولی خوب با ادار صبح گاهی به نظرم تقریبا درست تر باشه

توی ان تی بهت جنسیتو چی گفتن به تو ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به من ان تی گفت معلوم نیست آنومالی 17 هفته و پنج روز رفتم قطعی گفت پسره راستش فقط تست حلقه و ادار ...

آها 

براي من تست نمك دفعه ي اول 

رنگش كدر شد كنارا حباب اما من همون لحظه رو نگاه كردم صبر نكردم 

دفعه ي بعد ٤ دقيقه صبر كردم ك شفاف شد 

زنجير اگه رو شكم منظورت هست برا من خطي رفت رو دست  اوليش خطي رفت دومي و سومي چرخيد 

تو ان تي من يادم رفت دكترم چيزي نگفت 

2731
مممنون عزیزم از دعای قشنگت .هنوز خیلی مونده . شما انجام دادید؟؟درست بود؟؟

خواهش ميكنم 

ان شاءالله ب سلامتي انجام بدي

والا من ان تي رفتم از بس تو فكر سلامتيش بودم فراموش كردم دكترم چيزي نگفت حالا دو هفته ديگه ان شاءالله ميرم آنومالي ان شاءالله مصلحت خدا با خواسته ي من يكي باشه آمين 😍

سلام بچه ها 

تست کلم یه جا میگه صورتی دختر بنفش پسر یه جا دیگه برعکسش گفته

تست حلقه رو شکم یه جا گفته اونگی دختره یه جا دیگه میگه حرکت دورانی پسره

کدومش درسته اخه 

خدایا به حق محمد و آل محمد عزیزانم را درپناه خودت محفوظ و عاقبت به خیر نگهدار باش 
سلام بچه ها  تست کلم یه جا میگه صورتی دختر بنفش پسر یه جا دیگه برعکسش گفته تست حلقه رو شکم یه ...

سلام من شنيدم رو دست اگه خطي رفت پسر چرخيد دختر 

رو شكم برعكسش 

حالا برا من جفتش دختر نشون داد تا ببينم سونو چي ميگه 😄

برا دو نفر ك تازه سونو دادن از اقواممون رو دست درست بوده   

هر دو خطي و سونو گفته پسر 😃

این پکیج کاملترین و بهترین پکیج موجود در اینترنت در زمینه تشخیص جنسیت جنین در هفته های اول بارداری می باشد با کمک مطالب موجود در این پکیج شما میتوانید به راحتی و با احتمال بالای 98 درصدجنسیت جنین خود را در هفته های اول بارداری بدون نیاز به سونوگرافی تشخیص بدهید. اگر هفته دوم را پشت سر گذاشته اید این پکیج به راحتی به شما کمک می کند .شایان به ذکر می باشد که جنسیت جنین از همان هفته اول بارداری مشخص می شود .این پکیج بعد از هفته دوم باداری قابل استفاده می باشد. مطالب آن تکراری نمی باشد. برای اولین بار در فضای اینترنت به فروش گذاشته شده است. این روش بهترین و درست ترین روش می باشد و با روش هایی مثل تشخیص جنسیت جنین با گل کلم -جوش شیرین -نمک-جدول چینی-روش بوعلی سینا- چشم -ویار و موارد مشابه فرق دارد. روش مورد استفاده در تاریخ باستان بوده است زمانی که علم پزشکی و وسایل آن به مشابه امروز وجود نداشته است  واحتمال درست بودن آن بالای 98 درصد بوده است.چنانچه هفته دوم بارداری را تمام کرده اید ومشتاق به فهمیدن جنسیت فرزند خود به هر علتی می باشید می توانید از این روش استفاده کنید 

http://www.poropozal.ir/دسته‌بندی-نشده/پکیج-کامل-تعیین-جنسیت-جنین-در-هفته-های-ا/

واسه من کدر شد و قشنگ یه لایه ابر اومد روش پسره هفته دیگه میرم سونو ایشالا که جنسیتشو بتونن تشخیص ...

چی شد نتیجه سوندتون

خدایا به حق محمد و آل محمد عزیزانم را درپناه خودت محفوظ و عاقبت به خیر نگهدار باش 
برای من این روش و روش زنجیر روی نبض هر دو پسر نشون داد تازه هرکس هم می بینه میگه وای چه خوشگل شدی بچ ...

بچه ت چی شد حنسبتش