2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آرد رو الک میکنی

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 
2742

عزیزم ما اتیشی اونم نذری درست میکنیم ۳۰_۶۰ من  

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
2738
اره چنبار هم الک میکنم  ارد سبوس دار سنگک میگیرم

ببین ما جوانه گندم رو میدیم بیرون چرخ می کنم 

بعد دو سه بار آب میریزیم روش و شیره میگیریم 

بعد از  صافی شیره  رو جدا میکنیم 

بعد  آرد رو اضافه و خوب هم می‌زنیم  همزن دستی تا صاف بشه 

بعد شعله رو روشن میکنم 

۲۴ساعت رو گاز آرام پخته 

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 
ببین ما جوانه گندم رو میدیم بیرون چرخ می کنم  بعد دو سه بار آب میریزیم روش و شیره میگیریم  ...

منم دقیقا همیکار کردم 

اردش یکی بهم میگفت نباید سبوس دار باشه به خاطر همینه که خوب نمیشه 

شما ارد سبوس دار استفاده میکنید؟ 

منم دقیقا همیکار کردم  اردش یکی بهم میگفت نباید سبوس دار باشه به خاطر همینه که خوب نمیشه  ...

ارد از نانوایی  لواش میگیریم 

چه خوب  خوب سمنو شما کش میاد ؟  با ارد سبوس دار درست میکنید؟

بله عزیزم 

اردش مخصوصه  اگه دقت کرده باشید بعضی سمنو ها تلخ و ترشن و باعث میشه یه کم که میخوری دلتو بزنه اما اگه ارد مخصوص بخری شیریییییین میشه ☺️

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
2706