2752
2734
من اولش نوشته بود حرارت رو زیاد کنید و مرتب هم بزنید

اول باید هم بزنی تا یکدست بشه بعد شعله روشن شعله رو نسبتا بالا و هی هم می‌زنیم تا جوش بیاد بعد شعله کم میکنیم و مرتب هم می زنیم 

خیلی مهمه که ته نگیره تا نسوزه و تلخ نشه

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 
از کجا ارد مخصوص بخرم؟ 

عزیزم ساکن کجایی؟ 

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول باید هم بزنی تا یکدست بشه بعد شعله روشن شعله رو نسبتا بالا و هی هم می‌زنیم تا جوش بیاد بعد شعله ...

اره همش هم میزدم وقتی جوش اومد ملایم کردم اونقدر هم زدم تا رنگش تیره شد بعد اب کردم روش دمش زدم تا 14 ساعت 

برلی دم کردنش چقدر اب بریزم روش؟ 

بله عزیزم  اردش مخصوصه  اگه دقت کرده باشید بعضی سمنو ها تلخ و ترشن و باعث میشه یه ک ...

تلخی علتش سوخته 

ترشی علت جوانه هستش که خوب رسیدگی نمیشه و کپک یا گندیدگی ایجاد میشه 

جوانه تو آبکش باید باشه آب نمونه توش و گندیده نشه

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 
2731
تلخی علتش سوخته  ترشی علت جوانه هستش که خوب رسیدگی نمیشه و کپک یا گندیدگی ایجاد میشه  ...

من چون اتاق تاریک بودکلا جوانه ها نقره ای بود اصلا سبز نشد طعمش خوب بود سمنوم ولی مشکلش میگم همین صاف نبودنش و دون دون بودنش هست وکش نیومدنش  اینکه چقدر اب کنم روش برای دم زدنش

یکی هم بهم گفت پختش کامل نبوده ولی من از 2 شب گذاشتم تا دو عصر 

اره همش هم میزدم وقتی جوش اومد ملایم کردم اونقدر هم زدم تا رنگش تیره شد بعد اب کردم روش دمش زدم تا 1 ...

اب نمی‌خواد دیگه از اول همه شیره رو بگزارید و دیگه نیاز نیست 

بعد ما دم نمیزاریم یه سینی رو دیگ بزرگ داریم می‌زاریم 

من چون اتاق تاریک بودکلا جوانه ها نقره ای بود اصلا سبز نشد طعمش خوب بود سمنوم ولی مشکلش میگم همین صا ...

پشت بام نمیتونی بزاری 

یه دو روز ۲,۳ساعت بزار آب کش بزار روش که پرندها نخورنش کافیست سبز میشه

خوی ته نمیگیره اخه سفت شده  کی سینی رو میزارید روش؟

جوش که اومد و دیگه داره سفت میشه می‌زاریم و طوری نیست که خیلی کیپ باش

هی برمی‌داریم هم می‌زنیم بعد می‌زاریم روش دوباره 

ببین از اول آب زیاد بریز رو جوانه ها

تو قابلمه بزرگ باید باشه که در آخر یک ،پنجم سمنو باقی میمونه  در اخر

پشت بام نمیتونی بزاری  یه دو روز ۲,۳ساعت بزار آب کش بزار روش که پرندها نخورنش کافیست سبز ...

نه اپارتمانم اخه 

جوانه هام خوبن شیرش هم شیرینه کاملا

من اب گرم گذاشتم کنارم ریختم تو جوانه های چرخ شده و صاف کردمو بعد چنبار همین کار کردم 

این مهمه که چقدر اب رو جوانه های چرخ شده بریزم چون من تا وقتی که شیرین نبودن جوانه ها شستم و تقریبا خیلی شد و بعد ارد الک کردم و ریختم و ادامه ماجرا

جوش که اومد و دیگه داره سفت میشه می‌زاریم و طوری نیست که خیلی کیپ باش هی برمی‌داریم هم می‌زنیم بعد ...

اها 

پس شما هم میگید با ارد لواش که بدون سبوس هست درست کنم؟ 

شما ساکن کدوم شهر هستید؟ 

نه اپارتمانم اخه  جوانه هام خوبن شیرش هم شیرینه کاملا من اب گرم گذاشتم کنارم ریختم تو جوانه ه ...

اب گرم نیاز نیست اول با آب سرد ما خوب با دستمون تفاله ها رو فشار میدیم تو آب و جدا میکنیم 

آره دیگه از اول با آب زیاد (شیره میشه) با آرد مخلوط می کنیم

اها  پس شما هم میگید با ارد لواش که بدون سبوس هست درست کنم؟  شما ساکن کدوم شهر هستید؟&nb ...

وای ببخشید نون تافتون ،😁 

خوزستان