2737
2739

۸ سال زندگی میکنم دیگه توان ادامه دادن ندارم 

هیچ حسی ب زندگی ک توش هستم ندارم 

هیچ حسی ب همسرم ندارم 

بشدت افسردم مدت ها زیر نظر بود خوب نشدم رها کردم 

نمیتونم جدا بشم خانوادم پشتم نیستن 

ی دختر ۵ ساله دارم دلم میخواد برش دارم برم جایی ک هیچ کس نباشه 

انقدر شوهرم حس حقارت بهم میده حد نداره 

اصلا جرات نمیکنم جدا بشم گفته اگر جدا بشه خونه باباتو آتیش میزنم اول شماهارو میکشم بعد خودمو 

رسما هیچ انگیزه ای ندارم هزار تا هنر دارم و خونه نشین شدم 

حتی ب خودم نمیرسم هر کس منو میبینه میگه چرا ب این روز افتادی ب خودت برس 

فقط فکر پول کندن از بابای منه گفته اگر برادرت ماشین بخره آتیش میزنم چون پولشو بابات داده . 

البته خانوادمم اصلا منو جز آدم حساب نمیکنن 

ازیجا مونده ازون جا رونده شدم 

توروخدا اگه کسی میتونه راهنماییم کنه بگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا داری با کسی زندگی میکنی که مشکل روانی داره خدا نجاتت بده کاش میشد بری پیش مدد کار اجتماعی آخه از نزدیک یه همچین ادمی دیدم مشکل روانی دارن

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

چه خنده دار 

شما یه شکایت نامه تنظیم کن که داشته باشی بزار پلیس در جریان باشه بعدا میفهمه کت تن کیه 

یارو فکر کرده جنگله 

چرا به این آدم رو میده این کی هست که شما رو تهدید کنه 

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
2738

طرف مشکل روانی داره باید بگیرن تو تیمارستان ببندنش که درس عبرت بشه برای آیندگان و گنده گورها 

من موندم از چی این آدم میترسی این مثل موش میره تو سوراخ 

بیخود میکنه چشم داره به مال بابای شما 

بگو نکنه تو هم بچه بابای منی من خبر نداشتم ابله 

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
چرا طلاق نمیگیری اههه رو مخم رفتی من بودم شوهرتو خفه میکردم حیف الان اینجا بود ب سرش میریختم:/ زند ...

خودم خونه دارم . چند تا شغل مختلف هم بلدم ک بتونم درآمد داشته باشم 

ولی میترسم بخاطر دخترم بیشتر 

چه خنده دار  شما یه شکایت نامه تنظیم کن که داشته باشی بزار پلیس در جریان باشه بعدا میفهمه کت ت ...

اره پلیس امنتظر نشسته یه چوب گرفته دستش اسی بره شکایت کنه چوب بکنه تو ماتحتش😒😒😒

خونه یارو دزد زده رفته طلاع داده پلیس امد صورت جلسه کرده رفته بعدن گغته دزد خودیه بگرد پیداش کن حتی حاظر نشدن دوربین سر کوچه چک کنن😑😑

کاش خدا خودش چراغ راهت روشن کنه وقتی داری واسم دعا میکنی که خونم زودتر درست بشه ازین خرابه برم اونجای دارم خونه درست میکنم وسط بیابون اما مهم نیست مهم اینه که دیواراش نشست نکرده چاهش ریزش نکرده دیواراش ترک ندارن باغچه ش مملو از عقرب عنکبوت نیست مهمتر از همه مال خودمونه خود خودمون 😭😭

استارتر اکثر آدمایی که ما ازشون می‌ترسیم و گندشون کردیم فقط یه اسم در کردن و هارت و پورتشون الکیه و در اصل هیچییییی نیستن. اگه گفت میرم ماشین اتیش میزنم بگو حتما برو اتیش بزن چرا دیگه به من میگی، در ضمن اینا اگه یه گوشت مالی ببینن آنچنان آدم میشن که بیا و ببین......

بخدا شوهر تو هیچیییی نیست فقط هارت و پورت الکی داره

2706