2733
2739
سیتی اسکن مشخص کرد سینوزیتشو؟منم همینجورشدم

آره دیگه سینوساش پر عفونت بود 

منتها عملش برای سینوس نبود اصل داستان برای پولیپ و انحراف بود که خیلی پولیپ بزرگ شده بود 

ولی خب چون دیگه عمل انجام شد عفونت های سینوسش رو هم خارج کردن

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا منم بردم متخصص آسم و آلرژی همش دارو دارو اخه تاکی

تا یازده سالگی 

من می برمش دکتر آنهمچیان فوق تخصص آسم و آلرژی کودکان مشهد 

به من گفت تا یازده سالگی باید مرتب مراعات داشته باشی 

فصل بهار خیلییی مهمه اصلا تو معرض گرده گیاهان نذارش لباساش و بیرون خونه نذار خشک بشه که گرده گیاها بمونه روش 

البته تست آلرژی گرفت پسر من به گرده خیلی آلرژی نشون داد 

یا گفت فصل بهار بردیش تو باغی جایی که درخت داره ماسک بزنه 

اگر بهار رو رعایت کنه زمستون زیاد اذیت نمیشه 

و اینکه یه اسپری داره که تو زمشتون یه پاف صبح یه پاف شب می زنم 

داروهای تقویت سیستم ایمنی هم داره 

اینم بگم که گفت اگر رعایت کردی یازده دوازده سالگی تموم میشه 

اگر نه تبدیل میشه به آسم بزرگسالی

2731

سفتریاکسون خطرناکه ی داروی بیمارستانیه

من هشت تا زدم بخاطر عمل اسپلنکتومی و ی عفونت ریه کشنده و نادر

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔
تا یازده سالگی  من می برمش دکتر آنهمچیان فوق تخصص آسم و آلرژی کودکان مشهد  به من گفت تا ...

وای طفلک من فقط ۳ سالشه بمیرم بخدا خیلی اذیت میشه 

شما همش دارو میده مرتب چند ساله؟

2740
منم عفونتم شدیده  خوب شدین؟

آره گلم ، ولی با تجویز دکتر سفتریاکسون میدن حتما هم برو بیمارستان برات بزنن چون خطرناکه 💖

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔
وای طفلک من فقط ۳ سالشه بمیرم بخدا خیلی اذیت میشه  شما همش دارو میده مرتب چند ساله؟

نه دارو خاصی نیست اسپری رو میده الان تایم اسپری رو کمتر کرده شاید امسال یکماه در مجموع استفاده کردم 

قلقشم دستم اومده نمیذارم پیشروی کنه قبلا که بلد نبودم چند بار حمله آسم داشت که داشت دور از جونش خفه میشد 

ببین باید ببری دکتر از دارو نترس الان جلوش و بگیری یکم بزرگتر بشه تموم میشه خدایی نکرده بمونه تا آخر عمرش که بدتره

نه دارو خاصی نیست اسپری رو میده الان تایم اسپری رو کمتر کرده شاید امسال یکماه در مجموع استفاده کردم& ...

والا مال من سه ساله هر سال بدتر از پارسال میشه نمیدونم چکار کنم بخدا همش دارو دادم به محض قط کردن برمیگرده

بله میرم بیمارستان اما میترسم بااینم عفونت خوب نشه

نترس خوب میشی خیلی قویه💖

من رگام سوخته بودن بس که آنتی بیوتیک گرفته بودم😕از من بدتر ک نیستی

والا مال من سه ساله هر سال بدتر از پارسال میشه نمیدونم چکار کنم بخدا همش دارو دادم به محض قط کردن بر ...

ببین نحوه اسپری زدن خیلی مهمه 

پسرم کوچولو بود من با همون سرروش اسپری رو می زدم 30 تا 40 ثانیه نگه میداشتم توش نفس بکشه 

بزرگتر که شد روشش رو عوض کرد این روش جدید خیلی بهتر جواب میده 

باید اون سری پخش هست نمی دونم اسمش چیه که رو دهن و بینی و می گیره اون برداری 

اون قسمت استوانه بمونه بعد اون سر بذاری تو دهنش پسر من اول فوت می کنه توش من همون مقع سریع پاف می نم بعد با شدت می کشه تو ریه اش 

علت اینکه قبلش فوت می کنه توش برا اینکه وقتی می خواد دم بگیره بتونه با شدت بیشتری بگیره بهتر تو ریه اش بره 

بعد نفسش و نگه میداره تا بیست می شمرم رها می کنه یه چند ثانیه استراحت پاف بعدی

2706