2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا سینوزیت نمی دونم 

ولی کلا سفتریاکسون یه آنتی بیوتیک قویه 

من پسرم و چند بار به دلایل مختلف مجبور شدم بیمارستان بستری کنم و این آمپول و بزنم 

خب سینوزیت هم توی سسینوس ها پره عفونت میشه حالا تست کن اون عفونت بمونه که بدتره

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
2728
برا سینوزیت نمی دونم  ولی کلا سفتریاکسون یه آنتی بیوتیک قویه  من پسرم و چند بار به دلایل ...

خیلی داروخوردم ولی عفونت شدید بود واثرنداشت دیگه به اینم امیدوار نیستم

برای پسرت تأثیرداشت؟

پسر من مشکل سینوزیت نداشت مثلا یکبار برای عفونت روده بهش زدن و یکبار برای عفونت ریه که هر دوبار هم آره تاثیر داشت خوب شد خدا رو شکر 

حالا اینم تست کن اگر خوب نشدی باید عمل کنی 

بوخور هم زیاد بگیر شیر عسل و مغزیجات خیلی خوبه هر روز صبح بخور سالها نه یک هفته دو هفته من 10 ساله هر روز صبح می خورم 

من خودم از بچگی سینوزیت داشتم ولی با همین کار و اینکه زمستونا و هوای سرد یا تابستون جلو کولر و اینا اصلا خودم رو نمی گیرم الان سالهاس یا درگیر نمیشم یا خفیف

خیلی داروخوردم ولی عفونت شدید بود واثرنداشت دیگه به اینم امیدوار نیستم

وای توروخدا میشه بگی علایمت چی بود پسر منم حلقش پره عفونت اصلا نمیتونه نفس بکشه کل این پاییز و زمستون مریض بود و سرفه میکرد الانم فقط خلط داره درمونده شدم میبرم دکتر میگن آسم کودکانه این همه دارو درمان هیچ تاثیر نداره بعضی ها هم میگن آسم نیست سینش حساسه بمیرم براش بخدا زندگی نداره 😔

شب تا صبح بالا سرش م 

2738
وای توروخدا میشه بگی علایمت چی بود پسر منم حلقش پره عفونت اصلا نمیتونه نفس بکشه کل این پاییز و زمستو ...

من وقتی خلط پشت حلق دارم خیلی سرفه میکنم وتوحالت خوابیده،سرفه‌هابیشتره 

بین ابروهام هم ورم کرده 

وای توروخدا میشه بگی علایمت چی بود پسر منم حلقش پره عفونت اصلا نمیتونه نفس بکشه کل این پاییز و زمستو ...

عزیزم ببرش متخصص آسم و آلرژی کودکان 

پسر منم آسم داره ولی اینمدلی که شما میگی نیست 

سرفه می کنه خیلی بعضی وقتها اوج می گیره خیلی وقتها هم نه 

ولی الان دو سالیه زیر نظر متخصص آسم و آلرژی کودکان خیلی خیلی بهتر شده 

عفونت همه‌ی بدنو‌ کم کم درگیرمیکنه

آره دیگه عفونمت سینوس می ریزه تو حلق تو گوش 

شوهر منم مثل شما بود مضاف بر اینکه پولیپ و انحراف هم داشت 

چند سال پیش عمل کرد هم پولیپ هم انحراف هم سینوس هم یه مقدار نمی دونم بینیش رو چکار کرده بود زیاد آلرژی نشون نده نه اصلا خیلی آلرژیش کمتر شده 

ولی بعد از اون هم دکتر گفت هر روز باید محلول شستشو استفاده کنه تا بر نگرده 

یه چیزی داره تهش گرد و پلاستیکیه یه سری مثل قیف مثلا داره بهش بسته میشه 

میذاره تو بینیش فشار میده محلول شستشو قشنگ میره تو بینی و حلق و اینا رو شستشو میده

2706