2733
2734

از اولم دست بزن داشت الان چهار سالی میشه که هربار سر یه چیز جدید کتکم میزنه بعدشم میگه تو منو به جنون میرسونی. دو سال پیش با دعوا و دادگاه و بدبختی خونمو از خانوادش جدا کردم ولی همش داره تهدیدم می‌کنه که آخر برمیگردم پیش خانوادم.هیچ ارزشی واسم قائل نیست.دیشبم دوباره بخاطر همین بحث کتک زد و زیر چشمم کبود شده.میخوامم برم خونه بابام میگه بچه بزار خودت برو در صورتی که دخترم دو سالشه و تا هفت سالگی مال کنه. الان خبر مرگش رفت سرکار تا ۶ عصر نمیاد .دلم میخواد جمع کنم برم خونه بابام و بعدشم بریم پزشک قانونی .دلم میخواد جدا شم شما بگید چکار کنم 

تنها حسنی هم که داره رفیق باز نیست اهل دود نیست .چشم ناپاک هم نیست .ولی بشدت محتاج توجه پدرشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برو تا تعهد حسابی هم نداده برنگرد ، مگه چند سال قراره جوون باشی که همش به کبودی بدن بگذره؟  مگه کس و کار نداری که اینطوری کبودت میکنه ؟ بزار بفهمه بابات جلوش می ایسته ، خدای نکرده بزنه یه بلایی سر چشمت بیاره فکر کردی ککش میگزه اصلأ 

2731

سلام عزیزم...متاسفم و برات ناراحتم...ان شاءاله مشکلت حل بشه...

یکی از فامیلای ما هم همین مشکل رو داشت...الان پسرش ۱۸ سالشه ک دخترش راهنمایی هست..داره جدا می شه که البته طرف طلاقم نمی ده و خیلی اذیتش می کنه...ولی بچه ها بزرگ شدن و دیگه می فهمن حق با کیه..به خاطر همین با مادره اومدن

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز

تحمل کنی یه کم دیگه کامل از پدرش جدا میشه، صبر کن،صبر کن

سخته، ولی راه حل بهتری از طلاقه

خودش متوجه هست ولی چه کنه که با جدا شدنش به زن ذلیلی شهرت پیدا کرده

درست میشه، نرو وقتی درست شد مال کس دیگه ای میشه هاااا

کمی دیگه صبر کن

لجش درنیار و زیاد سر به سرش نزار و اصلا خانوادش رو نکوبی سرش و اسم پدرش رو نیار

مدرک جمع کن از کتک زدن هاش

به دادگاه ببر نشون بده تا بچه رو به خودتون بدن

به نظرم حتما جدا شید وگرنه اون طفل معصوم هم حسابی ازار میبینه 

امضام خونده شه🙏🏻❌ نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید به خاطر عکس پروفایل😔  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋درخواست دوستی قبول نمیکنم💙 هممون تنهاییم! هرچقدر تنهاتر، تعداد پست بیشتر... 
برو تا تعهد حسابی هم نداده برنگرد ، مگه چند سال قراره جوون باشی که همش به کبودی بدن بگذره؟  مگه ...

سه سال پیش یبار رفتم پزشک قانونی و شکایت کردم اومد تعهد داد ولی اصلا درست نشد .اینبار هم میدونم میاد تعهد میده ولی درست بشو نیست نمی‌دونم چکار کنم

انقدر نرفتی و مطمئن شده نمیری دست روت بلند میکنه به نظرم برو بچه ات هم بعدا بده بهش تا فکر نکنه قراره به خاطر اون کوتاه بیای 

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
سلام عزیزم...متاسفم و برات ناراحتم...ان شاءاله مشکلت حل بشه... یکی از فامیلای ما هم همین مشکل رو دا ...

سلام عزیزم .بنظرت بچها بزرگتر باشند بهتره یا کوچیک باشن و جدا شیم؟ آخه دختر منم هربار یه صحنه های بدی میبینه 

سه سال پیش یبار رفتم پزشک قانونی و شکایت کردم اومد تعهد داد ولی اصلا درست نشد .اینبار هم میدونم میاد ...

خوب پس برو...برو پیش یه وکیل خوب...بچتم بگیر با مدرک پزشک قانونی

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
2706