2737
2739

اول از همه بگم ان شاالله هر جنسیتی که خدا صلاح میدونه بچه سالم و صالح به همه بنده هاش بده دست ما بنده ها نیست اما خب تلاش کردن هم عیبی نداره.سلام

دوماه .. هفته های آخر قشنگ سفت و سخت ... 

مثلا جوز هندی رنده کن تو خورشت هاش. عرق کاسنی هرروز ته استکان بخوره. تخمه کدو روزی یک مشت. قهوه. سیر روزی یک حبه . شیره خرنوب هم خوبه و گرد نخل.   ویتامین ای و ث و زینک و فولیک اسید . 

لبنیات نخورین و سردی. فقط گرمی بخورین . و بادمجان.و........

تاپیک جنسیت منو بخون کمکت میکنه 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه ماهی برای اقدام خوبه؟

ینی چی 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2728