2733
2739

من ۳ هفته پیش عمل کیست تخمدان داشتم و یه تخمدانم رو از دس دادم . شهره خودمون جراحی نکردم. و پزشک گفت تحت نظر دکتر زنان باشم. و پاتولوژی که از کیست و.. کردن دکتر گفت خوبه و نگران کننده نیست

اما شهره خودمون رفتم پیش متخصص باز برام ازمایش پاتولوژی نوشت (من هورمون هام بهم ریختس اما پریودیم منظم شده) نمیدونم ازمایش رو بدم یا برم پیش یه دکتر دیگه ، خلاصه پرونده و... همه چیو به متخصص نشون دادیم اما نگاه نکرد فقط گفت ازمایش بده ببینم چطوره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا دکترا اینطورشدن .هی پاس میدن اینور اونور 

🥲نمیدونم دکترای شهره ما اینطورین

من کیستم بزرگ بود دکتر زنان گفت نمیتونم برو جراح عمومی 

رفتم مشهد عمل کردم

2731
ابان پسرمو بردم دکتر ،انفدر منو پاس دادن ،بچه سالمو موش ازمایشگاهی کرده بودن  از هرچی دکتر بیز ...

ی دکتر درست حسابی نیس 

وضعیت بیمارستانا افتضاح هرچی انترن بی سواد ریختن تو بیمارستانا فقط دارن مردم میکشن 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و دکتر نباشه 

لطفا برای سلامتی پدرم ی صلوات بفرستید🥰ممنون
ی دکتر درست حسابی نیس  وضعیت بیمارستانا افتضاح هرچی انترن بی سواد ریختن تو بیمارستانا فقط دارن ...

آمین 

باز شهر ما ب نسبت خوبه ،دکترای خوبی داره ،اما یاد گرفتن ب همکار نون قرض بدن

2738
🥲نمیدونم دکترای شهره ما اینطورین من کیستم بزرگ بود دکتر زنان گفت نمیتونم برو جراح عمومی  رفت ...

چند سانت بود کیستت 

علائمت چی بود 

من ی کیست ۳۳ میلی دارم درد وحشتناک پریود دارم 

آمین  باز شهر ما ب نسبت خوبه ،دکترای خوبی داره ،اما یاد گرفتن ب همکار نون قرض بدن

ما تهرانیم بابامو بیمارستان بستری کردیم ی دکتر بالا سرش نیومد با این که بیماری زمینه ای داره ۲تا جراحی کرده تو همون خراب شده 

چند سانت بود کیستت  علائمت چی بود  من ی کیست ۳۳ میلی دارم درد وحشتناک پریود دارم

🥲🤦🏻‍♀️من کیستم بشدت بزرگ بود حالا بماند چند سانت

شانسی که اوردم این بود جامد نبود 

علائمی که داشتم شکمم ورم کرده بود اضافه وزن یهویی درد پهلو و لگن و پریود نمیشدم اصن یا اگر میشدم خیلی حجمش کم بود در حد لکه بینی

ما تهرانیم بابامو بیمارستان بستری کردیم ی دکتر بالا سرش نیومد با این که بیماری زمینه ای داره ۲تا جرا ...

دولتی ک کلا دکتر نداره 

پدر همسرم اونحا بود 

ففط میگفتن دکتر زنگ زد گفت اینو بخوره ،اونکار کنه 

اوتحا عنل شد ،دکترش نیومد ،یه اسم دیگه تو پروندش نوشته

۱۹ فروردین یه ازمایش کلی دادم و همون موقع که عمل شدمم همین ازمایشو دادم  یه دکتر دیگه برم؟

چه تاریخی پاتولوژی دادید؟

دکتر آزمایشگاه هستم. در صورت تمایل برای تفسیر نتایج تست هاتون در زمان عدم دسترسی به پزشک تون پیام بدید پاسخگو هستم🌺
2706