2752
2739
عنوان

شوهر پولدار یا شوهر معمولی

568 بازدید | 36 پست

خواستم بگن ب عنوان ب فردی ک خیلی خواستگار داشت و ی سری چیزای رویایی برابری زن و مرد و اینا تو مخم بود خیلی پشیمونم ی شوهر میلیاردر نکردم و زن ی مرد معمولی شدم کاش زمان دکمه برگشت ب عقب داشت .

قطعا اسایش مالی رو ب خیلی چیزا ترجیح میدادم الانم حسرت خیلی کسا رو نمیخوردم خیلیام کلاس شوهراشونو بران نمیومدن 

دقیقن من ی خاستگار قاچاق چی داشتم ماه عسل با خانمش ب مدت دوماه رفتن دوبی و...... بعد من بدبخت ماه عسل نداشتم 😢چرا ردش کردم ؟چون جوان هایه مملکت رو معتاد میکرد و‌.....خیلی پشیمونم 

کسی ک نخواد معتاد بشه نمیشه هیچ ربطی ب اون ساقی ها نداره ک

هیچ چیزی مهم تر از مردونگی و مرامو معرفت  نیس 

اگر شوهرت اینارو داره زندگیتو سفت بچسب نترس اوناییم ک کلاس میان درواقع عقده هاشونو خالی میکنن قطعا مشکلات بزرگتری دارن ک میخوان خودشونو اروم کنن کلاس میزارن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
دقیقن من ی خاستگار قاچاق چی داشتم ماه عسل با خانمش ب مدت دوماه رفتن دوبی و...... بعد من بدبخت ماه عس ...

دیگه حالا قاچاقچیم خدایی خوب نی . من خواستگار بابا پولدار سالم داشتم خر شدم بخاطر غرورم ردش کردم

2740
دیگه حالا قاچاقچیم خدایی خوب نی . من خواستگار بابا پولدار سالم داشتم خر شدم بخاطر غرورم ردش کردم

یعنی در حدی پولدار بوده ک دوماه ببرعه سفر خارج و تمامه لباسات مارک باشه ؟؟؟