2733
2734
عنوان

شوهر پولدار یا شوهر معمولی

566 بازدید | 36 پست

خواستم بگن ب عنوان ب فردی ک خیلی خواستگار داشت و ی سری چیزای رویایی برابری زن و مرد و اینا تو مخم بود خیلی پشیمونم ی شوهر میلیاردر نکردم و زن ی مرد معمولی شدم کاش زمان دکمه برگشت ب عقب داشت .

قطعا اسایش مالی رو ب خیلی چیزا ترجیح میدادم الانم حسرت خیلی کسا رو نمیخوردم خیلیام کلاس شوهراشونو بران نمیومدن 

دقیقن من ی خاستگار قاچاق چی داشتم ماه عسل با خانمش ب مدت دوماه رفتن دوبی و...... بعد من بدبخت ماه عسل نداشتم 😢چرا ردش کردم ؟چون جوان هایه مملکت رو معتاد میکرد و‌.....خیلی پشیمونم 

کسی ک نخواد معتاد بشه نمیشه هیچ ربطی ب اون ساقی ها نداره ک

هیچ چیزی مهم تر از مردونگی و مرامو معرفت  نیس 

اگر شوهرت اینارو داره زندگیتو سفت بچسب نترس اوناییم ک کلاس میان درواقع عقده هاشونو خالی میکنن قطعا مشکلات بزرگتری دارن ک میخوان خودشونو اروم کنن کلاس میزارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقن من ی خاستگار قاچاق چی داشتم ماه عسل با خانمش ب مدت دوماه رفتن دوبی و...... بعد من بدبخت ماه عس ...

دیگه حالا قاچاقچیم خدایی خوب نی . من خواستگار بابا پولدار سالم داشتم خر شدم بخاطر غرورم ردش کردم

2740
دیگه حالا قاچاقچیم خدایی خوب نی . من خواستگار بابا پولدار سالم داشتم خر شدم بخاطر غرورم ردش کردم

یعنی در حدی پولدار بوده ک دوماه ببرعه سفر خارج و تمامه لباسات مارک باشه ؟؟؟

2706