2733
2734
عنوان

شوهر پولدار یا شوهر معمولی

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 36 پست
دقیقن من ی خاستگار قاچاق چی داشتم ماه عسل با خانمش ب مدت دوماه رفتن دوبی و...... بعد من بدبخت ماه عس ...

درآمدش حلاله؟بهترین کارو کردی اون نونا خسرو برکت نداره

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی خواستگار میلیاردر داشتیونرفتی

خر شدم دیگه تفکرات فانتزی تو مخم بود که باید ب ازادی زن و مرد اعتفاد داشته باشه باید مومن باشه باید خیلی بیشتر من دوسم داشته باشه بیشتر خودم خیلی دلایلم مسخره بود 

اتفاقا مهریم خیلیی سنگینه میگمم بهش میگه اینقدر کار میکنم تا همشو بهت بدم بعدن طلاقت ندم ی زن دیگم ب ...

ضر مفت زده بیخیال اونقدر خرج رو دستش بزار که زیرش بزاد .اگه عرضه داشت و مهریه ات رو داد هم که از شرش خلاص شو ولی اول دق دلیتو خالی کن .ضمنا فکر کنم این آرزوی خیلیاشونه ولی به لطف باریتعالی اکثرشون به .... میافتن  

یا رب این نو گلان خندان که سپردیشان به من  سخته کمکم کن درست پرورششان بدهم   
2728
تو ک حلال حروم سرت میشه تعجب میکنم طرز فکرت اونجوریه 

عزیز الان بیست ساله دارن زندگی میکنن خدا نزده کمرشون ادمم از حساب کتاب خدا تعجب میکنه 

الان منی حلال خورم فرق با اون قاچاقچی چیه ؟؟؟تازه رفاهه اونا بیشتر و حداقل تو دنیا لذت بردن 

اول و آخر همه اونجوری ک تو دین گفتن میریم جهنم 🤣

عزیز الان بیست ساله دارن زندگی میکنن خدا نزده کمرشون ادمم از حساب کتاب خدا تعجب میکنه  الان من ...

هیچی از دین نمیدونی اینجام جاش نیس دو سه جمله ایم نمیشه گفت ولی بدون سخت در اشتباهی بیشتر درباره دین تحقیق کن

اتفاقا مهریم خیلیی سنگینه میگمم بهش میگه اینقدر کار میکنم تا همشو بهت بدم بعدن طلاقت ندم ی زن دیگم ب ...

بگو باشه 

میدون شاید میخواد لجتو دربیاره مردا مریضن نقطه ضعف زنشونو بدونن اذیتشون میکنن وگرنه از کجا میخواد بیاره اونم تو این کشور ک مهریه تورو بده هر وقت اینجوری گفت بخند بگو اخ جون پولدار میشم عشقو حال میکنم توم برو باهرکی میخوای تورو میخوام چیکار وقتی خودم پول داشته باشم ببین چجوری میسوزه