2733
2734

کلاس اولی ها خیلی درگیر درست کردن گیفت الفبا، کاردستی وکیسه یکان دهگان، تاح جشن اسم و.....میشن. من تمام این‌کارا رو انجام‌میدم. میتونی وارد پیجم بشی ونمونه کارامو ببینین(توتاپیکهای قبلیم هم چندتا نمونه کارهست). یا درخواست بدین‌که لینک کانال ایتا بفرستم براتون چون نمیشه اینجا لینک بفرستم ، قبول نمیکنه.

پیج اینستا

@gift_alephba

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.

#چــالش داریـــم چــه چــالــشی 😍

#شرکت_کننده: 🫶🏻 13 اقاپسرمون🌼

لایــــ❤️ــــک بــزنــــ💟

جـ🎁ــایــزه بـــبـر فـــقط 3️⃣ نـــفر اولـــ

🎁نـــفر اولــ  200 هـــزار  تــــومــ💴ن

🎁نـــفردومــ 100 هـــزار  تــــومــ💴ن

🎁نـــفر سـومـ 50 هـــزار  تــــومــ💴ن

https://rubika.ir/joinc/BFDFJGJF0IVTUNEVYKFMJAQXJLSZJIIK

فــقــط یــک بــنر از مــدیـر بــگیــرین 🤗

✅️ایــدی مــدیــر:

@hly__1402

حــــــداقل لایکــــــ❤️ برای بـــــرنده شــــــدن 300لایکــــ

با ما هـــــمراه باشیـــــ🫵🏻ــد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کدوم شهر هستی؟ شیراز هم ارسال داری؟

تهرانم. بله عزیزم‌همه شهرها ارسال داشتم تاحالا

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.
2740
قیمت گیف هاتون چجوریه 

بستگی به مدل گیفت وتعداد حروف داره. بین ۱۵ تا ۲۳

رای دادی بگو تا صلوات برات بفرستم

نتونستم‌واردبشم گلم

دختر من امسال اولی بود توافق کردیم پول بدین نماینده گیفت و جشن اسم و ...انجام بده راحت بودیم 

حالا دوست داشتین عضوشین چون خیلی کارا دارم که به کار ابتدایی ها میاد

https://rubika.ir/joinc/BFDFJGJF0IVTUNEVYKFMJAQXJLSZJIIK

من روبیکا ندارم عزیزم.شرمنده

2706