2752
2739
عنوان

شوهر پولدار یا شوهر معمولی

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 36 پست
یعنی در حدی پولدار بوده ک دوماه ببرعه سفر خارج و تمامه لباسات مارک باشه ؟؟؟

لینقدر داشت ک تا عمرم میخورد پ میخوابید بازم برا سه نسلمون پول بود حاضر بود برام شرکت بزنه تا من سرگرم شم فکر کن 😐

حاظرم بمیرم بااین پولا هیچ جا نرم و هیچی نخورم خوبه ادم عزت نفس داشته باشه به خاطر پول خودشو تو هر ک ...

بنظرم اصلا هم حروم و کثیف نیس اونا خودشون با دست خودشون معتاد میشن کسی مجبورشون نکرده

بنظرمم هیچ ربطی ب عزت نفس نداره تلاش میکنه دست مزد میگیرعه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لینقدر داشت ک تا عمرم میخورد پ میخوابید بازم برا سه نسلمون پول بود حاضر بود برام شرکت بزنه تا من سرگ ...

درکت میکنم منم از این گندا خیلی زدم 🤣🤣🤦‍♀️الانم اشکال نداره خداروشکر

2740
بگو تو نون منو بده نمیخواد حرم سرا داشته باشی خیانت کرده؟یا ب شوخی میگ؟

ن خیانت نمیکنه ولی ب جدی همیشه میگه این جزو ارزوهامهذتلاش میکنم برا زن و بچم ولی دلمم میخواد چند تا زن داشته باشم 

بنظرم اصلا هم حروم و کثیف نیس اونا خودشون با دست خودشون معتاد میشن کسی مجبورشون نکرده بنظرمم هیچ رب ...

چقدر قشنگ توجیه میکنی . خوشی به چه قیمتی اخه ؟؟ فکر کردی الکیه ... یه روز اه همه جوونا دامنش رو به بدترین شکل میگیره . حالا یا با بچه مریض یا درد بی درمان برای خودش . همش از دماغش در میاد . 

😂😂انشاالله یکی مثل همون گیرت بیاد بااین طرز فکرت

ن خداروشکر همسرم و من دوتامون از بچگی شیر پاک خوردیم خیلی حلال و حروم سرمون میشه من الان میگم پشیمونم ولی اگه دوباره خدایی نکرده  زبون لال خدا اون روز رو نیاره بخوام ازدواج مجدد کنم هیچ وقت ی قاچاقچی رو قبول نمیکنم

بگو هر وقت مهریه منو دادی برو هر غلطی میخوای بکن

اتفاقا مهریم خیلیی سنگینه میگمم بهش میگه اینقدر کار میکنم تا همشو بهت بدم بعدن طلاقت ندم ی زن دیگم بگیرم خیلی وقیحه