2752
2734
عنوان

امتحان نهایی فنون یازدهم

330 بازدید | 9 پست

بچه ها امتحان نهایی فنون خیلی سخت بود سوالاش به شدت مسخره بودن و وقتم خیلی کم بود

تعداد رای : 14
نظرسنجی
عالی بود
3
21%
خوب بود
4
28%
بد بود
2
14%
افتضاه بود
5
35%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوازدهم ام فردا فنون دارم بگید ببینم چجوری سخت بود یعنی از کتاب نبود؟؟؟ 

ببین خیلی وزن میخواست بعد اصلا هرکار میکردی وزن چرتی درمیومد لامصب ول نمیکرد این وزنو همه جا وزن میخواست بعد اینکه یسری سوالاش اصلا استاندارد نبودن مثلا نوشته بود مجازو پیدا کنید بعد ازش اضافه استعاری بسازید😐🤌از نمیدونم طراح سوال واقعا بر چه اساسی این سوالارو داده بود ولی سر این امتحان احتمالا بچه ها زیاد اعتراض کردن پس فکر نکنم امتحان شما رو سخت بدن

۴صفحه هیچ غلطی نداشتم صفحع ایی که تقطیع بود وقت کم اوردم چرت وپرت نوشتم تقریبا ۱۸میشم

باز تو خوبی ببین برا ما میگفتن فقط ۵ دقیقه مونده و من خیلیلارو مثلا ننوشته بودم که روشون فکر کنم بعد کلی سوال بود که هنوز ننوشته بودم تازه تایمش ۱۰۰ دیقه بود از ما ۹۰ دیقه گرفتن خیلی خدایی وقت کم اوردم اینقدر که استرس گرفته بودم اصلا همه چی از ذهنم رفت اصلا نمیدونستم باید چیکار کنم مراقبه هم بالا سرم میگفت برگتو بده خیلی بد بود

😂خداروشکر انسانی نیستم 

بیچاره ها واقعا چی میکشید🥲

این زندگی بدرد نمیخوره تموم زحمت هایی ک کشیدم و ب باد رفت😀💔تو کنکور میخونم و میخونم تا موفق شم 😎🤌ی روزی میرسه ک منم تاپیک میزنم نتیجه زحمتامو گرفتم🥲❤️