2733
2734

یادمه دانشجوی سال دوم بودم رفتیم مشهداردو، 

اونجا هتلداره 

ی سحر ک داشتیم میرفتیم حرم برگشت بهم گفت  سعی کن الان ازدواج نکنی خوشبخت نمیشی

حالامن مث خنگا 

نگا کردم و هیچی نگفتم.... انقدر عجیب بود ک فکر میکردم توهم زدم

ی خواستگارداشتم زن همون شدم و خوشبخت نشدم 

❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هر چند وقت یه بار 

یه صدایی پشت دیوار جایی که تختمه می شنیدم 

و یه بار دختر عموم هم توی اتاقم بود داشتم غر می زدم چرا اینقدر می زنه به دیوار 

گفت من چیزی نمی شنوم 

از داداش و مادرم پرسیدم اونا هم چیزی نم شنون ولی من قشنگ صدای حس می کنم 

دیگه برام عادی شده 😶🥲😅

نی نی سایت عجیب ترین جای دنیا بوده برام یه نظر بدی باب میلشون نباشه شروع میکنن به فحاشی نصیحت فلان.. ...

خب دیگه اینجا هر فرهنگ و عقیده ای هست ...

اینجا از فقر هم بگی و چشیده باشی، یه پولدار میاد میگه من صاحب نظر ترم تو فقر😂

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
😐همین الان یه تاپیک دیگه دارن فحشم میدن 😐😂 

ریپلای ها را باز نکنین...

اصلا اون تاپیک را باز نکین...

برخی میان که دعوا راه بندازن چون عصبی هستند یا مشکلی دارند یا حوصله شون سر رفته‌..وقت براشون نذارید حیف هست اوقاتت بخواد تو این سایت برای ۴ تا کاربر مجازی تلخ بشه

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
نی نی سایت عجیب ترین جای دنیا بوده برام یه نظر بدی باب میلشون نباشه شروع میکنن به فحاشی نصیحت فلان.. ...

حتی یکی هم تاپیک زده بود چیز شوهرم  زخمی شده فقط جوابای نی نی سایتیا خیای سم بود میگفتن  لابد که گاز نزدی 😂

شبی که شوهرم برای کاری رفته بود بیرون و من تنها خونه بودم. دزد به خیال اینکه کسی خونه نیست اومد توی خونمون، سر و صداش را شنیدم ولی فکر می کردم که شوهرم برگشته و بی خیال نشسته بودم پای تلویزیون. وقتی دیدم داره به پنجره ور میره که بازش کنه، پرده را زدم کنار و جناب دزد را دیدم، البته اون از دیدن من بیشتر ترسید و فرار کرد. 

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 
یادمه دانشجوی سال دوم بودم رفتیم مشهداردو،  اونجا هتلداره  ی سحر ک داشتیم میرفتیم حرم بر ...

اتفاقا برای منم پیش اومد بی شوخی این عجیب ترین اتفاق زندگیم بود تو خیابون بودم پیش یه مغازه ای کار داشتم با مامانم یه ژنه از تو خیابون بین این همه جمعیت اومد پیش من به من گفت موهات بکن تو لباست خیلی تو چشمه بعد برگشت به مامانم گفت دخترت بختش بلنده طالعش خیلی روشنه دخترت خیلی تو چشمه دخترت رو حواست بهش باشه سرش دعوا میشه دوتا پسر می‌خوانش یه پسر اذیتش می‌کنه حواست باشه دخترت ممکنه خودکشی هم بکنه آنقدر گفت گفت با دهن باز نگاش میکردیم همش واقعی شد ...

2706