2733
2734

پدرم در اومد درس بخونم سره انتخاب رشته جایه برق و بازرگانی جابه جا شده نفهمیدم بعد کلی صبر کردم کارنامه محرمانه اومده میگه برقم قبول شدی ولی احتماله زیاد ظرفیت برق پره نمیتونی بری من ریاضی خیلی دوس دارم این همش حفظیه اولش گفتن میشه بعد من به امیده این دیگه کنکور ندادم حالا سالا بعد انگار دو سال پشت کنکور بودم 

رابطه عاطفیمم که نگم رو یه پسره تو کلاس چند ماه کراش بودم بعد فهمیدم از یه دختر دیگه تو کلاس خوشش میاد

رل زدم رلم بهم اهمیت پیاممو سین میزنه جواب نمیده باهامم زیاد حرف نمیزنه تقریبا کاتم 

تو کلاسمون هیچ رفیقی ندارم تو سلف تنها میشینم پولم ندارم بلکه اون حالمو خوب کنه 

تنها خوبیه زندگیم درس خون بودنو اینه که باشگاه تی آر ایکس و پیلاتس ثبت نام کردم میرم و امیدم به کنکوره مجدده

کجای کاری پری خانم 😂

خب کراشو ک علم غیب نداری وحق پسره س از هر‌کی بخواد خوشش بیاد،برا دوستتم ک خودتودست پایین گرفتی پسره هوا برش داشته بندازش بره،برا پول بگرد دنبال کار دانشجویی،

برا باشگا هم ایول بهت

کچی‌کورد
خب کراشو ک علم غیب نداری وحق پسره س از هر‌کی بخواد خوشش بیاد،برا دوستتم ک خودتودست پایین گرفتی پسره ...

نگفتم باید ازم خوشش میگرفت ولی به هر حال رو روحیم اثره بد گذاشت شرایط کارم ندارم تو تهران کار دانشجویی ایرانماله منم جنوب تهرانم خیلی دوره کار نیس بخوام ایران مالم برم همش باید پول اسنپ بدم از طرفی بابامم اجازه کار نمیده 

رعد غمه بزرگ من رشته تحصیلیمه 

کجای کاری پری خانم 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نگفتم باید ازم خوشش میگرفت ولی به هر حال رو روحیم اثره بد گذاشت شرایط کارم ندارم تو تهران کار دانشجو ...

ببین دلبر غصه پوستتو چروک میکنه،زیرچشات سیا میشه حیفی،ب جاش یا خودتو وفق بده با شرایط مخصصوا رشتت و بپذیر ،یا ن بپرس چیکار باید بکنی،ببین تا چشم بهم بزنی ی سال میره،دوسال میره،پس اگه ته دلت حالت خوب نیس بشین پشت کنکور

کچی‌کورد
ببین دلبر غصه پوستتو چروک میکنه،زیرچشات سیا میشه حیفی،ب جاش یا خودتو وفق بده با شرایط مخصصوا رشتت و ...

تصمیم گرفتم فعلا بخونم سال بعدم درس بخونم چون خونمون به دانشگاه نزدیکه و درسم سخت نیس همراهش کنکور بخونم ترم ۴ که میشه اسفند به بعد مرخصی بگیرم بشینم برا کنکور بخونم ۴۰۴ منظورمه

کجای کاری پری خانم 😂
ببین دلبر غصه پوستتو چروک میکنه،زیرچشات سیا میشه حیفی،ب جاش یا خودتو وفق بده با شرایط مخصصوا رشتت و ...

موهام که حجمش تو این یه سال خیلی کم شد درسم سخت نیس ولی حاله بدم اثر کرده همین الان نزدیک امتحانه ترمیم ولی من واقعا حالم خوب نیس برایه درس خوندن

کجای کاری پری خانم 😂
موهام که حجمش تو این یه سال خیلی کم شد درسم سخت نیس ولی حاله بدم اثر کرده همین الان نزدیک امتحانه تر ...

ب اینده فک کن بشه انگیزه برات، اینمه بشی. یدختر شاغل پول درار 

کچی‌کورد