2733
2734
اذیت میشی؟

اولا زیاد اذیت شدم خیلی 

الان انقدر ارامش دارم که نگو دورم پر از ادمهای مهربون با شخصیت با اصالته

مشتی هستی ملوان کشتی هستی  پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم   همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس   اگر کسی ازت درخواست کمک کرد بدون قبلا از خدا درخواست کمک کرده و خداوند ادرس تورو بهش داده  ورزشکارم بدنساز باید همیشه قوی باشم تا بتونم از پس مشکلات زندگی بربیام.به جدم قسم من اون ادم وقیح دو زنه نیستم  من اصلا به روح مادرم ازدواج نکردم تا حالا موقعیت خیلی زیاد داشتم خداشاهده. ولی از جوونیم گذشتم از هوا و هوس گذشتم به خاطر پدرم.اون علی شکارچی داره تبلیغ نر بودن می کنه و چند همسری  من دارم تبلیغ انسان بودن می کنم و تک همسری.تو زندگیم هیچ وقت نذاشتم  حقی پایمال بشه.در خواست دوستی قبول نمی کنم من خستم اما می دونم که میرسم بالاخره من میسازم دوباره دنیامو یه نفره
ردش کن  پایان خوشی نداره  تا حالا ناراحتت کرده؟

عقد کردیم اخه چیو رد کنم

کاش نامزد بودیم😔راحت ردش میکردم

چشم پاکه. زحمتکشه. ....

بخدا اگه عقد نبودیم رد میکردم بره متاسفانه عقدیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

انرژی مثبتت بیشتر از منفیت هستش

من فکر میکردم همش منفی ام 😂

و انرژی بد میدم به بقیه به خاطر حس و حالم

بازم خوبه یکم مثبت دارم

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
2731
عقد کردیم اخه چیو رد کنم کاش نامزد بودیم😔راحت ردش میکردم چشم پاکه. زحمتکشه. .... بخدا اگه عقد نب ...

پس مراقب باش

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
میخوام بپرسم انرژی من چه طوریه ،میترسم بگین منفی😊  ،انقدر که حالم خرابه

نترسید اگرم انرژی منفی داشته باشید باید بتونید دفعش بکنید برید تو طبیعت موزیک ارامبخش بزارید دلت روحت اروم بگیره راحت می تونی دفع بکگنی

شده منم انرژی منفی دارم در روز اما سعی می کنم اول دفع بکنم بعدش بیام هم صحبت بشم با دیگران

مشتی هستی ملوان کشتی هستی  پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم   همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس   اگر کسی ازت درخواست کمک کرد بدون قبلا از خدا درخواست کمک کرده و خداوند ادرس تورو بهش داده  ورزشکارم بدنساز باید همیشه قوی باشم تا بتونم از پس مشکلات زندگی بربیام.به جدم قسم من اون ادم وقیح دو زنه نیستم  من اصلا به روح مادرم ازدواج نکردم تا حالا موقعیت خیلی زیاد داشتم خداشاهده. ولی از جوونیم گذشتم از هوا و هوس گذشتم به خاطر پدرم.اون علی شکارچی داره تبلیغ نر بودن می کنه و چند همسری  من دارم تبلیغ انسان بودن می کنم و تک همسری.تو زندگیم هیچ وقت نذاشتم  حقی پایمال بشه.در خواست دوستی قبول نمی کنم من خستم اما می دونم که میرسم بالاخره من میسازم دوباره دنیامو یه نفره
کسی از همدانشگاهیا روم کراش زده؟ 

نه

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
2740
من فکر میکردم همش منفی ام 😂 و انرژی بد میدم به بقیه به خاطر حس و حالم بازم خوبه یکم مثبت دارم

انرژی مثبتت بیشتره 

فقط سعی کن دفع بکنی انرژی منفی خودتو وقتی از خواب بلند میشی 

انرژی مثبتت بیشتره  فقط سعی کن دفع بکنی انرژی منفی خودتو وقتی از خواب بلند میشی

مال منم میگید

خیلی خوبه 

الان خیلی خوبه بله

مثل این می مونه چشم سومت باز بشه

کبوتری که تو قفس بوده حالا ازاد شده بال داره اما نمی دونه چطور باید باهاش پرواز کنه 

اولا من مثل همین کبوتر بودم 

چشم سوم که اسم با کلاسشه...اسن اصلی اش ارتباط با شیاطین و اجنه هست... کسی هم پت در این کارها بذاره ...

اصلا همچین چیزی نیست که میگی 

چشم سوم بین دوتاچشماس وسط پیشانی

که بامغزمرتبطه ازطریق مغز سیگنال های ذهنی ودلی وروحی اطرافیان وکسانی که باهاشون درارتباطی دریافت میکنی ویاحتی ازدرون یه حسایی داری که هنوزاتفاق نیفتاده چه خوب چه چه بدش حسش میکنن اونایی که براشون فعاله یاتاحدودی دارن

یادبگیریم اون چیزی باشیم که خودمون  میخوایم  نه اون چیزی که بقیه میخوان.دنیای خودمون رو حیف نکنیم درغفلت توبیداری.به مدرک کاغذیت نناز اگر تونستی ازانسان بودنت درس انسانیت روبیاموزی برایت بهترین ومعتبرترین مدرک هست اونوقت بناز به انسانیتت نه به یک برگه کاغذی که انسانیتت رونشون نمیده😌🍀
2706