2733
2734
تو رو خدا بگو چشم سومت بازه؟؟

عزیزم اینده رو نمیشه دقیق دید بر حسب انرژی یکی میشه فهمید چه اینده ای در انتظارشه ولی خب اون فرد قادره که انرژیشو تغییر بده و یه اینده ی جدید بسازه

بهتره دنبال اینده نباشی فقط سعی کن انرژیتو ارتقا بدی و تسلیم خدا باشی

اون بهترین طرح الهی و اینده رو برات رقم میزنه

برای افزایش انرژی هم باید اول ایگوت رو تا جایی میتونی ضعیف کنی توی نت بسرچی مدیتیشن سکوت   اموزش داده  به هیچ فکر کن  هیچ شو    رمزش همینه

احترام زیادی براتون قائل هستم  لطفا همینجا بگید ممنون

اینجا نمیتونم بگم میترسم شناسایی بشم

فقط دو تا سوال بپرسم 

بعد دیگه لغو میکنم پیام شخصی رو

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اینده رو نمیشه دقیق دید بر حسب انرژی یکی میشه فهمید چه اینده ای در انتظارشه ولی خب اون فرد قاد ...

میترسم 😢😢

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
2728
سلا روزتون بخیر خوبین؟ اگر براتون مقدوره، مکنه اذکار رو معرفی کنین؟ تشکر

سوره حمد هرشب هفتادمرتبه باصدایبلندبخون. من چهاربار چله رو تکرار کردم خیلی سنگین بود. 

شاید گاهی وسطاش شمارو بگیره. توکل برخدا کن. مسلط باش . 

همممون  ولی بویی از انسانیت نبردیم. اکثر مغزا زنگ زدس یا ژن خوک دارن بعضیا.....
اولش اذیتی خیلی چون نمی دونی چطور ازش استفاده کنی بعدشم ممکنه ذات نزدیکان خودتو متوجه بشی چی تو دلشو ...

منم همینطوری ام دقیقا..یاگاهی اتفاقایی میفته که قبلا از ذهنم گذشته بوده

یک زمان غافل شدم صد سال راهم دورشد**آنقدر بیراهه رفتم تا دوچشمم کور شد(الهی مرا از رحمت خود ناامید مکن-خدایا در اوج نا امیدی و بی پناهی پناهم باش)هر وقت اومدیم برا خودمون یه هدف تشکیل دادیم خوردیم به سنگ و افتادیم زمین ...انگار یا هدف به ما نیومده یا ما به هدف نمیایم...زندگی را بی هدف دوس دارم...خدایا دمت گرم خودت منو به سمت یه هدفی پیش ببر منم راضی ام به رضای تو  
2738
عزیزم اینده رو نمیشه دقیق دید بر حسب انرژی یکی میشه فهمید چه اینده ای در انتظارشه ولی خب اون فرد قاد ...

دقیقا من با بدترین اتفاقاتی که تو زندگیم افتاده نمیدونم چرا فکر نمیکنم گاهی بهم میگن تو حالیت نیس تو نمیفهمی که ابرو ینی چی ولی من اصلا همیشه به قول شما به هیچی فکر میکنم درعین حال دست از تلاشمم برنمیدارم و روز بروز قویتر هم میشم

یک زمان غافل شدم صد سال راهم دورشد**آنقدر بیراهه رفتم تا دوچشمم کور شد(الهی مرا از رحمت خود ناامید مکن-خدایا در اوج نا امیدی و بی پناهی پناهم باش)هر وقت اومدیم برا خودمون یه هدف تشکیل دادیم خوردیم به سنگ و افتادیم زمین ...انگار یا هدف به ما نیومده یا ما به هدف نمیایم...زندگی را بی هدف دوس دارم...خدایا دمت گرم خودت منو به سمت یه هدفی پیش ببر منم راضی ام به رضای تو  
من آنقدر خدا تحت امتحان من قرار داده که با همه جور مشکل درگیر کرده آنقدر منطقم بالا رفته که نگو ولی ...

دقیقا و کاملا مثل منی...فک میکنم خدا ادمای قوی رو بیشتر امتحان میکنه

احترام زیادی براتون قائل هستم  لطفا همینجا بگید ممنون

سلام میشه راهنمایی کنید ک چجوری میشه همینطوری ک گفتین منطقی شد؟؟شما چیکار کردین؟؟

قبلا مدیتیشن میکردم ولی اصلا حس خوبی نمیگرفتم ازش اصلااااا انگار همش حس بد بهم منتقل میشد گذاشتم کنار

میشه کارایی که خودتون کردید رو بگید؟؟منم میتونم بنظرتون؟؟

❄️🌬
مطمئنم که بازه منتها چون خودم متوجه میشم نمی تونم براتون با دلیل بگم  منطقم میگه بازه از نوع ح ...

آره حق با توئه...تتلو بدون هیچ پیش زمینه ای بدون کسب سواد و مهارت کنترل آجنا ناخواسته در اثر استعمال بی رویه مخدرهای صنعتی چشم سومش باز شده و خروجیش شده این انگل....ولی چرا امثال حافظ مولوی شمس بهجت و کلی عرفای دیگه که با سواد و علم و مرارت به این درجه رسیدن رو نام نبردی....شما خودتم به اطرافت بیشتر نگاه کن...دقت کن تو مثال زدنت برای افراد مبتدی و هیجانزده...

The trouble is you think you have timeBuddha
آره حق با توئه...تتلو بدون هیچ پیش زمینه ای بدون کسب سواد و مهارت کنترل آجنا ناخواسته در اثر استعمال ...

حق#  

حالا من با اون کاربر کاری ندارم ولی نگرانم چند وقت دیگه طرفداران تتلو بیان بگن تتلو استغفرالله پیامبر جدیده...

همیشه برنده باش ،آدم بازنده طرفدار نداره
2706