2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون اسمش کاریزماست جذابیت درونی با چشم سوم و انرژی پاک انسانی که باعث فعال شدن این توانایی میشه فرق ...

تمام اینارو که گفتید به اضافه چشم سومش بازه 

مشتی هستی ملوان کشتی هستی  پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم   همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس   اگر کسی ازت درخواست کمک کرد بدون قبلا از خدا درخواست کمک کرده و خداوند ادرس تورو بهش داده  ورزشکارم بدنساز باید همیشه قوی باشم تا بتونم از پس مشکلات زندگی بربیام.به جدم قسم من اون ادم وقیح دو زنه نیستم  من اصلا به روح مادرم ازدواج نکردم تا حالا موقعیت خیلی زیاد داشتم خداشاهده. ولی از جوونیم گذشتم از هوا و هوس گذشتم به خاطر پدرم.اون علی شکارچی داره تبلیغ نر بودن می کنه و چند همسری  من دارم تبلیغ انسان بودن می کنم و تک همسری.تو زندگیم هیچ وقت نذاشتم  حقی پایمال بشه.در خواست دوستی قبول نمی کنم من خستم اما می دونم که میرسم بالاخره من میسازم دوباره دنیامو یه نفره
2731
چرا؟ اینو میگی؟؟

مطمئنم که بازه منتها چون خودم متوجه میشم نمی تونم براتون با دلیل بگم 

منطقم میگه بازه از نوع حرف زدنش یا اینکه چطور با مشکلاتش کنار میاد

مشتی هستی ملوان کشتی هستی  پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم   همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس   اگر کسی ازت درخواست کمک کرد بدون قبلا از خدا درخواست کمک کرده و خداوند ادرس تورو بهش داده  ورزشکارم بدنساز باید همیشه قوی باشم تا بتونم از پس مشکلات زندگی بربیام.به جدم قسم من اون ادم وقیح دو زنه نیستم  من اصلا به روح مادرم ازدواج نکردم تا حالا موقعیت خیلی زیاد داشتم خداشاهده. ولی از جوونیم گذشتم از هوا و هوس گذشتم به خاطر پدرم.اون علی شکارچی داره تبلیغ نر بودن می کنه و چند همسری  من دارم تبلیغ انسان بودن می کنم و تک همسری.تو زندگیم هیچ وقت نذاشتم  حقی پایمال بشه.در خواست دوستی قبول نمی کنم من خستم اما می دونم که میرسم بالاخره من میسازم دوباره دنیامو یه نفره
اولش اذیتی خیلی چون نمی دونی چطور ازش استفاده کنی بعدشم ممکنه ذات نزدیکان خودتو متوجه بشی چی تو دلشو ...

ایارو ک خودم حس میکنم

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
بستگی چطور بخوای ازش استفاده کنید  مثلا من امدم تو این سایت برای کمک به دیگران  توجه به ...

چشم سوم به به نوعی همون چشم بصیرته اگه انرژی منفی سمت جهان بفرستی ازت گرفته میشه آدمی که راحت فحش میده هر ارتباطی که میخواد رو بدون توجه به خوب یا بد بودنش برقرار می‌کنه شهوت و کارمای این کارا انرژی ازش میگیره که اصلا نمیتونه انرژی در حد داشتن چشم سوم داشته باشه 

ایارو ک خودم حس میکنم

حس کردن تا مطمئن بودن خیلی فرق دارها

مثلا سردرگومی نکنه ذاتش خراب باشه یا شایدم نباشه اذیتی

وقتی چشم سومت باز بشه مطمئن میشی که ایا ذاتش بده یا خوبه

چی چه جوریه؟؟

خدا

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
حس کردن تا مطمئن بودن خیلی فرق دارها مثلا سردرگومی نکنه ذاتش خراب باشه یا شایدم نباشه اذیتی وقتی چ ...

نه حسام دروغ نمیگن

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
چشم سوم به به نوعی همون چشم بصیرته اگه انرژی منفی سمت جهان بفرستی ازت گرفته میشه آدمی که راحت فحش می ...

ما کاری به شخصیتش نداریم اونم داره این مدلی ازش استفاده می کنه نه مورد پسند منه نه شما 

ولی مثلا من وقتی چشم سومم باز شد به این درک رسیدم برای کمک به دیگران ازش استفاده کنم تا بتونم کمک بکنم 

یه نعمت درونی هستش خدا دادی هستش و باید ازش به راه درست استفاده بشه 

عزیزم میشه به من بگی باردار هستم یانه،میدونم باید برم ازمایش ولی الان نمیتونم ،بی بی چک هم مبهم بود

بارداری انشاالله

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
2706