2752
2734

نمیدونم چرا بعضی اوقات زبونم قفل میشه انگار نمیتونم حرفمو بزنم. همیشه هرتیشرتی انتخاب میکردم، میرفت آکبندشو پیدا میکرد از تو قفسه ها میداد بهم.‌اینبار دوتا رو همونایی که رو رگال بود تاکرد گذاشت تو نایلون داد دستم .

🚫تاپیک من نیا، اگه دهن دریده ای، اگه با زبونت مث مارغاشیه نیش میزنی، اگه افتخارت اینه کسی حریف زبونت نمیشه.من شاید جواب ندم ولی میگذارم خدا جوابتو بده. اون بهتر حالیت میکنه😉

بوی نویی نمیدن اعصابم خورد شد

فقط اون آکبنده خوب بود

🚫تاپیک من نیا، اگه دهن دریده ای، اگه با زبونت مث مارغاشیه نیش میزنی، اگه افتخارت اینه کسی حریف زبونت نمیشه.من شاید جواب ندم ولی میگذارم خدا جوابتو بده. اون بهتر حالیت میکنه😉

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منک از رگال برمیدارم 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
2731
من چرا همیشه از رگال برمیدارم    

اره همه جا اینجوریه

فقط این فروشنده قبلا ازش خرید کرده بود میرفت آکبند واسم میاورد

مبارک باشه. ایراد نداره

سلامت باشی ممنون

حالا همون آکبنده دو روز دیگ بوی نویی نمیده

😃

2706