2733
2734
عنوان

کسی راهنمای میخواد چ درمورد خیانت یا کنکور یا افسردگی و...بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 104 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
 نمیدونم دقیقن نمگین خانواده پسره راضی نیس داره رو‌ مخشون کار میکنه

خوده پسره نگفته چرا

باید علت کاملا مشخص باشه تا بتونی مشکل رو برطرف کنین

اختلاف فرهنگی یا مالی یا شغلی ک ندارید؟

ببخشید چیکار‌کنم بیشتر درس بخونم؟علاقه مند به درسایی بشم که علاقه ای ندارم بهشون

لطفا اگر دیدین یک صلوات به نیت حاجت رواییم میفرستید؟  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
خوده پسره نگفته چرا باید علت کاملا مشخص باشه تا بتونی مشکل رو برطرف کنین اختلاف فرهنگی یا مالی یا ...

نه فرهنگی یکی هستیم مامان پسره گیر داده بره دختر خالشو بگیره ولی پسرخ اصن ازش خوشش نمیاد خب نه مالی مشکلی نیست

سلام عزیزم 

من افسردگی دارم از درون غمگینم. مشکلی  آنچنانی تو زندگیم هم خداروشکر ندارم ولی همیشه ناراحتم، ولی اینا همش از گذشته ریشه داره از زندگیم افتادم از قیافم بدم میاد به جایی هم نرسیدم، خیلی آرزوها داشتم ولی هیچی نشدم، از شخصیتم بدم میاد، همسرمم خوبه همه چیش ولی خیلی به حجابم گیر میده همش میگه موهات پیدا نشن آرایش نکن فلان نکن 

خستم 

2706