2733
2734
عنوان

اگه شوهرتون تو دعوا یا تو ......بهتون حرف بد بزنه چه واکنشی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 4360 بازدید | 160 پست

تو رابطه که باید قربون صدقه بره فوش میده؟شوهرت ورژن جدیده😑

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو رابطه هم عذر میخوام همیشه حرفای بد!

وا یعنی تو رابطه بهت فوش میده چی میگه مثلا. من شوهرم دعوا کنیم عصبیه نباید ادامه بدم عصبی میشه  دیگه هیچ کارش دست خودش نیست ولی فوش خونواده نمیده 

تنها تر از سکوتم 
2742

من یه بار با شوهرم دعوام شد بهش گفتم ک..کش کم مونده بود جنازمو بزاره رو زمین آدم نرمال به ناموسش چرت و پرت نمیگه اجازه نمیده کسیم چیزی بگه حتی خود ناموسش

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 
من از برعکسشم متنفرم 😐 

اهان

♥️خدایا: سه تا خواهش دارم:۱) مادرمو قبل ازینکه من مادر بشم ازم نگیر(ترجیحا دختر چشم سبز). ۲) کمک کن این بار راه را درست بروم. ۳) کارهام و سلامتی صورت و چشم و پاهامو به تو میسپارم.♥️ممنون عشقم دیگه با خودتا♥️Daisy♥️
2740
وا یعنی تو رابطه بهت فوش میده چی میگه مثلا. من شوهرم دعوا کنیم عصبیه نباید ادامه بدم عصبی میشه  ...

یکی اینجا میگفت شوهرم تورابطه هی میگه اکبر خدا خیرت بده عجب دختری 🤣🤣🤣میگفت حالم بد میشه اسم بابام میاره 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

وقتی عصبانی هستین ادامه ندید حرفتون رو کنار بکشید وقتی اروم شدید راجع به مشکلتون حرف بزنید،18ساله زندگی مشترکم پیش نیومده چنین بی احترامی که تجربمو بگم ولی سکوت قطعا تاثیر گذاره،اگه ایشون بابت هر بحثی که شده باشه شما سکوت کنید حتما اروم میشن، شما هم یاد به موقع حرفت رو پیش ببری(در هرصورت بی احترامی نکن چون بدترش رو میگه ولی سکوت کنی احترام خودتون حفظ میشه بجاش قدرت کلامتون بالاتر میره)

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
تو دیگ خراب کردی گل من🤣🤣🤣

عصبی بودم حواسم نبود دارم به خودم میگم بیشتر😑😂😂😂😂

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 
نمیخوام به کسی توهین کنم.خودش مذهبیه به من و ابجیم با دید بد نگاه میکنه

وا مذهبی انقد بی شعوره همین کاری که میکنه از صد تا گناه بدتره هرمی رو میبرن تو گور خودش یه کسی چه 

تنها تر از سکوتم 
2706