2733
2734
عنوان

اگه شوهرتون تو دعوا یا تو ......بهتون حرف بد بزنه چه واکنشی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 4360 بازدید | 160 پست
بود شدید هم بود ولی منو شناخت و درست شد.جالبه ازدواجمون سنتی بود و میدونه من چجور زنی هستم.اما دوران ...

پس ممکن به مرور عاقل تر بشه و نکنه اون حرکت زشت رو 

از خدا بخواه خودش کمک میکنه ❣️

همون خانوادت هم به زن داداشت اونقدر رو دادن 😕

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
پس ممکن به مرور عاقل تر بشه و نکنه اون حرکت زشت رو  از خدا بخواه خودش کمک میکنه ❣️ همون خانوا ...

خیر سرش نماز هم میخونه.من که حلالش نمیکنم تا قیامت.امروز یه تاپیک زدم هرچقد عقده گشایی کنم اروم نمیشم که نذاشت عقد خواهرم برم.حسرت خیلی چیزا به دلم گذاشت تا بددلیش رفع شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیر سرش نماز هم میخونه.من که حلالش نمیکنم تا قیامت.امروز یه تاپیک زدم هرچقد عقده گشایی کنم اروم نمیش ...

مرد بددل و حیز خیلی بده این دوتا مورد خیلی قلب آدمو فشار میده 

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
الان بددل نیس.بد زبان در دعوا و کلا تلخ گوشته

اره متوجه شدم رفع شده خدا کنه انقدر این بچه خوش قدم باشه از این رو به اون رو کنش امید به خدا ❣️

2740
فکر نمیکنم بارداری من به تو یکی مربوط باشه.درست حرف بزن

ربط داره چون فردا پس فردا که بچه با دیدن دعواهاتون روانی شد تو جامعه به ما اسیب میزنه 

و صد البته شما مالک بچه نیستید فقط امانت دار بچه هستید پس فکر نکنید هر کاری دلتون خواست میتونید جلوش انجام بدید

در ثانی بچه تا قبل دو سالگیش تو رابطه سردی میاره  بهترین رابطه هارم خراب میکنه چه برسه به رابطه ی شما 

اول رابطه رو اصلاحش کن بعد بچه بیار 

بچه نیاز به محیط اروم و پدر سالم داره با سکوت شما چیزی درست نمیشه 

یبار با همسرت صحبت کن ببین تو سن پایین یعنی ۸ ۹ سالگیش شاهد رابطه ی پدر و مادرش نبوده؟

معمولا بجه های این مدلی بعد هاتو رابطه مثل همسر شما میشن 

کلا باید برید پیش مشاور همسر شما جلو شما دوس داره قدرت نمایی کنه قبل از ورود شما به خانواده خانوادش بهش اهمیت میدادن؟گاهی وقتا پسرا چون تو خانواده ی پدریشون زیاد مورد توجه نبودن سعی میکنن با قدرت نمایی جلو همسر این خلا رو پر کنن 

یا اگه این موردم نباشه که دیگه کلا تربیتشون اینجوری بوده 

ربط داره چون فردا پس فردا که بچه با دیدن دعواهاتون روانی شد تو جامعه به ما اسیب میزنه  و صد ال ...

یعنی نسل من که مادر و پدر دعوا داشتن جلومون داریم به همه اسیب میزنیم؟مگه من گفتم هرروز در حال کتک کاری هستیم؟

یعنی نسل من که مادر و پدر دعوا داشتن جلومون داریم به همه اسیب میزنیم؟مگه من گفتم هرروز در حال کتک کا ...

عزیزم بچه اسیب میبینه 

در اینده یا عصبی مزاج میشه یا تو سری خور 

پدر و مادر در هر صورتی باید احترام همدیگه رو پیش بچه حفظ کنن 

مخصوصا جلو بچه ی زیر ۱۸ سال 

چون بچه تا اون سن وابسته به پدر و مادر هست و وقتی میبینه پدر و مادر با هم جدل دارن احساس میکنه تکیه گاه نداره 

دیدگاه بدی به پدرش پیدا میکنه 

اگه دختر باشه کلا از جنسیت مذکتر متنفر میشه