2733
2734

تو این دو مورد که گفتم ممکنه حتی به مادرمم فحش بده  حالا تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن خودم میدونم اما تو رابطه هم همین بود.البته الان دیگه بخاطر بارداری و مشکلاتم ممنوع کرده دکترم.اما تو دعوا بازم میگه بهم.من رو این کلمه حساسیت گرفتم دیگه من یه زن نجیبم که بیرون از خونه به خودم میرسم زن داداشم و شوهرم همیشه همین کلمه رو برام به کار میبرن عصبی شدم‌.خداشاهده نمازم ترک نمیشه و ارایشم نرماله.حلالشون که نمیکنم یه بار هم شوهرم تو دعوا باز گفت هرزه بش گفتم اره همکار خواهرتم دستمو پیچوند نزدیک بود بشکنه.

متنفرم از مردیکه برای خواهزش غیرت داره برای زنش نه

♥️خدایا: سه تا خواهش دارم:۱) مادرمو قبل ازینکه من مادر بشم ازم نگیر(ترجیحا دختر چشم سبز). ۲) کمک کن این بار راه را درست بروم. ۳) کارهام و سلامتی صورت و چشم و پاهامو به تو میسپارم.♥️ممنون عشقم دیگه با خودتا♥️Daisy♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت مشکل داره

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشی ها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود،و جاهایی که از سختی ها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود.به خدا گفتم تو سختی ها کنارم نبودی؟..گفت آن رد پایی که میبینی من هستم ، تورا در سختی ها به دوش میکشیدم..❤️مهربان خدای من❤️
2731

من شوهرم فحش زیاد میده بهم . ازاین فحشاام داده . واکنشی ندارم اول قهرمیکنم بعدم میزنم زیر گریه بهش میگم تواینقدر بیشعوری احترام زنت نگه نمیداری پشیمون میشه میاد عذر خواهی

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
2740

باید برن روانپزشک این یک مشکله و نیاز ب درمان داره 

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘

نمیدونم یبار با نامزدم بحثمون شد فحش که نه ولی با لحن خیلی تندی حرف زد کوتاه نمیاد معذرت خواهی هم نمیکنه منم باهاش قهر کردم یمدت آخرش می‌گفت تو نازنازویی بی جنبه ای لوسی ://////////

باهم مهربون باشید:)
2706