2737
2739
عنوان

ناخواسته بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 100 پست
من سه ساله ازدواج کردم،دو ماه شاید قرص نخوردم،اون دوماه فقط استرس داشتم و هرچی بیبی چک بود من خریدم، ...

قربونت برم عزیزم، چقد این حرفا ب آدم قوت قلب میده و باعث میشه ذهنت آروم بگیره و بتونی درست فکر کنی😘💗🌹

ان شا الله ک خبر بارداریتو همینجا برامون میذاری😍😍

شوهر من مشتاق تر از منه، ولی من تمایلی نداشتم، شاید اینم قسمت منه

😐 البته اینم بگم ک جاریم همین دو هفته پیش زایمان کرده🤦🏻‍♀️

نفسم بنده ب تک تک نفسات😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم بچهام خواسته بودن تو فامیل منظورمه دیدم واقعا تعجب میکردم پدره بچه رو نمی‌خواست کل نه ماه دل زن ...

آهان پس اشتباه متوجه شدم😂😂 ن شکر خدا این سری شوهرم موافقه من سر ناسازگاری دارم💔

2742
عزیزم به جنبه های مثبتش فکر کن به این فکر کن که خیلی از زوج ها باهزارجور درمان و دوادکترم نمیتونن بچ ...

😍😍ممنونم، بابت همه ی حرفای خوبتون، امیدی ک بهم میدین، چقدر مهربونین🙏🏻🌹 حتما، از این دید نگاش نکرده بودم، بیشتر روی خودم، ذهنم کار میکنم، امیدوارم بتونم از پسش بر بیام😍🙏🏻❤

خدا نکنه سلامت باشید عزیزم  ان شاالله روزی منتظران بشه  خیلی مبارکت باشه 😍 التماس دعا ...

ان شا الله، دل همه ی عزیزانی ک بچه میخوان روشن بشه😍🙏🏻 محتاجیم ب دعا عزیز دلم😘

ممنونم عزیزم همچنین💙💓❤💚💜💛ایشالا هرچی که دوس داری خدا بهتون بده(دختر یا پسر هیچ فرقی نداره)هردوش ...

ممنون عزیزم، قربون محبتت برم من😍😍مرسی جانا بابت حرفای دلنشینت❤💙

ای جووون دلم چقد عالی، خدا حفظشون کنه همه اشونو💗❤🙏🏻

چشم، حتما رعایت میکنم ممنونم😍💗🌹

من هنوزم که هنوزه و بچم ۱۰ماهش شده از اطرافیان طعنه میخورم که بااین وضعیت دوتابچه داری اینو آوردی چی ...

مطمئنم باعث افتخارت میشه، شک نکن، الهی هر سه تاشون سالمو سلامت باشن😍😍چشم بد ازشون ب دور

2740
سلام گلم خوبی مبارک باشه خب ترس هاتو بگو تا برای اونا برنامه ریزی کنیم برای چه مواردی نگرانی؟؟

سلام عزیز دلم، قربونت، خودت خوبی؟

نمیدونم، از جامعه، از اینک نتونم از پسش بربیام، از اینک محدود بشم و خیلی چیزای دیگ

همین ک جاریم دو هفته پیش زایمان کرد، هر کسی ب من میگفت ان شا الله قسمت خودت میگفتم ن من بچه نمیخوام، الان یهو، بدون اینک کاری بکنیم این اتفاق افتاده

کی باورش میشه؟

فداتم همچنین❤💙💚💛🧡🍃😊💜💓👌🏻💫🤭🌲💃🏻🥰😁راستی زیاد گوشی دست نگیری،وای فای هم بهتره کمتر روشن ...

خدا نکنه عزیزم😍💙، حتما رعایتشون میکنم، خدا نکنه سخت بگذره، امیدوارم آسون بگذره، همون جور ک آسون تشکیل شده😐🙏🏻

من دومی خداخواسته باردارشدم.ماه دیگه زایمانمه.

اولی ۱سالشه.

توچه دوراهی گیرکردی؟

قتل نفس بی گناه یانگه داشتن امانت خدا!!!!

نگهش دارخیروبرکت زندگیته ومرتکب گناه کبیره نشو.

برنامه ای خدابرابرات میچینه قطعابهترازاونی بود که خودت چیده بودی

2706