2733
2739
عنوان

ناخواسته بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 100 پست
من دومی خداخواسته باردارشدم.ماه دیگه زایمانمه. اولی ۱سالشه. توچه دوراهی گیرکردی؟ قتل نفس بی گن ...

الهی، ان شا الله ب سلامتی فارغ میشی😍🥺

خدا هر دوتاشونو سلامت نگه داره🙏🏻💗

نمیدونم، شرایطی ک هست، ن ک گناه کنم ن

ولی کنار اومدنش، با اون ذهنیتی ک من داشتم سخته

نفسم بنده ب تک تک نفسات😍😘
خدا نکنه عزیزم😍💙، حتما رعایتشون میکنم، خدا نکنه سخت بگذره، امیدوارم آسون بگذره، همون جور ک آسون تش ...

حتما آسون میگذره،به امید خدا❤💫🤭بهترینارو برات آرزو میکنم🍃👌🏻💛💜💚💙💓

❤💃🏻💓🍃خداجونم دوستت دارم🌸💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت برم عزیزم، چقد این حرفا ب آدم قوت قلب میده و باعث میشه ذهنت آروم بگیره و بتونی درست فکر کنی😘 ...

خدانکنه عزیزم💛🍃💜💚سلامت باشی،خیره💋🍀🌲💕🌸💃🏻خوشبخت باشی❤💫🧡🥰😊😍بسلامتی،به اونم تبریک میگم😂🤣😅🤭ممنون ایشالا منم یه روز بیام و بگم مامان شدم❤❤❤

دیگه قرص رو باید قطع کنی پریود شی دقتی قطع کردم همیشه ۵روز بعد پری میشم دیدم شد ۷...۸روز بی بی زدم م ...

آهان ممنونم عزیزم😍🥰😊💋🍀🌲💕🌸💃🏻💫🧡

2731
الهی، ان شا الله ب سلامتی فارغ میشی😍🥺 خدا هر دوتاشونو سلامت نگه داره🙏🏻💗 نمیدونم، شرایطی ک ...

سلامت باشی عزیزم❤🌹

من بهت پیشنهادمیدم ایتارو نصب کن توکانال تولد و۳سالگی برو خیلی خوبه.

اونجاسوت رایگان درباره بچه هامیزارن.

کانال پرسش وپاسخم داره.

هرچقدر اطلاعاتت درمورد تربیت فرزندبیشترباشه هم خودت آرامش داری هم خانواده.

ترس از جانب شیطانه.

هرآنچه ازدوست رسدنیکوست ،حالاکه این دوست بچه عزیزترازجانته.

برات لینک میفرسم

👆👆👆👆👆👆

❤️🌸❤️🌸❤️🌸

میدونستین به راحتی میتونین مسیر رشد رو طی کنین😍
و از زندگیتون لذت ببرین🤩

میخواین بدونین چجوری؟

👈با تدریس استاد روستائی همراه باشین

⚜ ادمین تولد تا سه سالگی
🆔 @Admin_tavalod_ta_3salegi

🛑 #پاتوق_تولد_تا_سه_سالگی
https://eitaa.com/joinchat/659882087C833b31346b

خدانکنه عزیزم💛🍃💜💚سلامت باشی،خیره💋🍀🌲💕🌸💃🏻خوشبخت باشی❤💫🧡🥰😊😍بسلامتی،به اونم تبریک میگم😂 ...

فدای محبتت، سلامت باشی، همچنین جانا امیدوارم کلی خوشحالو خوشبخت باشی😍😍🌸💗⚘🌹

عزیزی، الهی آمین😍😍

سلامت باشی عزیزم❤🌹 من بهت پیشنهادمیدم ایتارو نصب کن توکانال تولد و۳سالگی برو خیلی خوبه. اونجاسوت ...

ممنون عزیزم، خیلی مفیدن حتما چک میکنم😍😍👌🏻👌🏻مرسی ک وقت گذاشتی و ممنون ک زحمت کشیدی🌹💗

2740
ای جوووونم😍🙈 قربون ذوقت برم من🥺🙏🏻

خدا نکنه. خدا بهت سلامتی بده. معلومه با بچه هات حال می کنی از کلماتی که برای من به کار بردین مشخصه

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
خدا نکنه. خدا بهت سلامتی بده. معلومه با بچه هات حال می کنی از کلماتی که برای من به کار بردین مشخصه

سلامت باشی عزیز دلم، امیدوارم همیشه دلت شادو لبت خندون باشه، لطف داری مهربون😍💗🌹