2726
عنوان

ناخواسته بوده

758 بازدید | 100 پست

سلام خانما، خوبین؟ من دیروز هم بیبی چک زدم، هم آزمایش، هر دوتاشون مثبت شده

با اینک اقدامی نکردیم، حتی بیرون ریزی داشتیمو زود پاک میکردیم، ولی ۴ روز قبل موعد پریودیم لکه بینی دیدم و پریود نشدم، تا اینک آزمایش دادم مثبت در اومد

ناخواسته بوده، اصلا ب بچه فکر هم نمیکردیم، ن ب این زودی و با این شرایط

نگرانم، ترس دارم، برنامه ریزیم این جوری نبوده. واقعا نمیخواستم باردار بشم

الان تو دوراهی موندم، نمیدونم چی کار کنم

کسی تجربه ی مشترکی داشته؟

نفسم بنده ب تک تک نفسات😍😘

بیرون ریزی ینی چی؟

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من شوهرم ب اجبار میخاد سقط کنم دارم از ناراحتی میمیرم

شوهرم زندگیمه❤️دنیامه❤️نفسمه❤️.😍11 سال خون دل خوردم تا شدی مال خودم عزیزترینم😍 🥰                    خدااااا جونم ثانیه به ثانیه مواظب عشقم باش❤️ سپردمش دست خودت. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

والا همینقدر تجربه دارم ناخواسته هم شیرینتره هم خوشگلتر میشه بچه 😘🤣💋

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

منم دخترمو در شرایطی باردار شدم که امتحانات ترم اخرمو میدادم .اسباب کشی داشتیم.تنها چیزی که تو فکرش نبودیم بچه بود.حتی برا سقطم وقت گرفتم ولی بعد پشیمون شدم.بهترین اتفاق زندگیمه دخترم.فداش بشم.رنگ داد به زندگیم.عاشقشم.اول اخر بچه میخواستی دیگه.خدا صلاح دیده الان بده

بایه شرایط خیلیییی بد 

ولی خب دوستش دارم اصلا حسی رو که این بچه من میده هیچ کس نداده این قدر شیرین و نازههههه و ازکارهاش خندهای از ته دل میکنم که اگه نبود شاید همین خنده هاهم هیچ وقت نداشتم 

راضی به اومدنش نبودم ولی بادنیاهم عوضش نمیکنم

2706