2737
2734
عنوان

ره رو

5009 بازدید | 55 پست

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

پیرو صحبت دوستان و امر عزیزان

تاپیکی میزنم که پست های مختلفم رو توش جمع آوری‌ کنم.

شاید مطالبی که بیان میکنم در ظاهر به همدیگه ربط واضح نداشته باشه

اما سمت و سوی همه شون یکیه.

شاید توفیق یارم شد و تونستم با مباحث توحیدی هم در خدمتتون باشم.

تاپیک رو قفل میکنم تا مطالب لابلای صحبت ها  و سوالات گم نشن. سوالی دارید درخواست دوستی بدید. فرصت کنم پاسخ میدم.

التماس دعای خیر دارم ازتون.

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش

میتونید تاپیک رو ذخیره کنید و هر چند روز یکبار بازش کنید ‌و بخونید.

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش

برای بچه نا آرام

عزیزم راهش رو باید پیدا کنی.

ببین بچه ها واقعا توجه میخوان.

منم مشکل تو رو داشتم. با یک مشاور صحبت کردم

گفت روزانه بچه ات رو نیم ساعت، بغیر از بازی ها و کتاب خواندن و تلوزیون دیدن و قصه گفتن هات 

بغل‌کن

برای اونا بغل کن

برای این نیم ساعت بغلش کن.

واقعا الان هم که بچه هام‌بزرگ شدن

وقتی تو اوج ناراحتی هستن با محبت برخورد میکنم اصلا مثل مووووم نرم میشن.

تو مهمانی ها حواسمون به خودمون یا دیگرانه ولی بچه ها انرژی شون تمام میشه

حتما نیاز به نشستن روی زانو

صحبت خصوصی

محبت یواشکی

یه بوس

یه دست کشیدن توی موها

یه ماساژ شانه دارن

امتحانش کنید

برای بچه ی من که این نیم ساعت روزانه، خیلی جواب داد.

اون لحظه هیچ کاری نمی کردیم فقط بغل

میتونید تقسیمش کنید دو تا ۱۵ دقیقه.

و اثرش رو ببینید

قططططعا میایید میگید عجب تکنیکی... چقدر بچه داری شیرینه.

مطمئنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای آرامش فکری تون

۵ جلسه اول دین فطری رو بدون هیچ نگاه مثبت و منفی بشنوید.

اصلا آرامشی که نصیب تون میشه غیرقابل وصفه.

نگاهتون به خلقت و دنیای اطرافتون عوض میشه

همه مخلوقات در خدمت شما خلق شدند تا شما سروری کنید

کم کم با هم صحبت میکنیم برای اینکه معادلات دنیا رو به نفع خودتون بچرخونید.

2728

رفقا ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سال زندگی دنیا، که در مقایسه با ابد واقعا هیچه، اون ابد رو از بین نبریم، خرابش نکنیم.

این حرف خودم‌ نیست. حرف یه استاده، یه دانشمند.

تازه اگه واقعا بدونیم قرار نیست زندگی مون به همین دو روز پر از محدودیت ختم بشه، خیلی چیزها برامون عوض میشه.

تحمل ها بالا میره، صبورتر میشیم. انتخاب های عاقلانه تری خواهیم داشت.

برای من و اطرافیانم که این جمله خیلی موثر بوده.

راحت میتونیم با مشکلات کنار بیایم

سراغ دعانویس و جادوگر نرید

که زندگی الانتون میشه آرزوی محالتون

کتاب جن شیطان جادوگری از اصغر طاهرزاده که بسیار زیبا و روان شرح داده رو بخونید.

یه قانون کلی هست

و اونم اینکه اگر کسی داره پز میده

قطعا کمبودهای درونیش رو داره بروز میده.

خدا رو شکر کنید که شما اینطور نیستید.

یه لبخند ملیح بزنید و بگذرید.

عزیزان زندگی پس از زندگی رو تماشا کنین از امشب شبکه ۴ ساعت ۱۸  و ۱۵ دقیقه اس

2738

برای بواسیر و یبوست

۱. لقمه ها رو کوووچک بردارید و بسیااااااار بجوید اون قسمتی که خیلی نرم نشده رو در روزهای اوج بیماری بیرون بریزید و فقط آبش رو بمکید.

۲. حتما تره و کاهو و میوه(به جز موز) بخورید، مثلا کیوی و خیار

۳. هر کس با یه طبعی دچار این مشکل میشه. یکی‌ روده اش گرمه یکی سرد. ببینید با آلو و عرق کاسنی و شاتره و لیمو شیرین و عناب بهتره ؟ یا خرما و مویز و انجیر و گردو ؟

۴. ممنوعات مشترکی وجود داره مثل ماهی و ماکارونی و کم تحرکی و نان خشک

۵. آب زیاد بنوشید‌.

۶. حتی المقدور هله هوله و فست فود نخورید که این بیماری ام الامراضه و نباید تداوم پیدا کنه.

۷. حتما از دانه های موسیلاژ دار استفاده کنید.

۸. همه میگن با آب گرم بشورید اما با آب سرد بشورید و ببینید که عروق خونی جمع میشن و بهتر میشید.

۹. از پماد رکتول غافل نشید.

۱۰. هر گونه فشار و حرکات سنگین ورزشی و یا بلند کردن وسائل سنگین ممنوع.

۱۱. نفاخ نخورید. نان و برنج رو به حداقل برسونید.

۱۲. زیاد از داروهای مسهل استفاده نکنید روده تنبل میشه.

۱۳. یه سری ماساژ روده هست شاید با تحقیق بهش برسید، موثره...

۱۴. روغن‌گل محمدی و خود گل محمدی(البته نفاخه) و فلوس هم خوبه.

https://www.instagram.com/p/CNqEsLZIXS5/?igshid=rpydt8rg77hp

پست ده ساعت پیش این پیج رو ببینید. کارشناس آلمانی درباره تشنگی و گرسنگی روزه های مذهبی میگه! چیزی که اسلام ۱۴۰۰ سال پیش‌گفته و اینها تازه دارن بهش میرسن.

یه عده هم که اینجا .... استاد شک‌کردن توی دستورات الهی ان.

درباره جن :

اونام مومن و کافر دارن

با ما کاری ندارن، تا وقتی که ماها باهاشون کاری نداشته باشیم.

کتاب جن شیطان جادوگری از استاد اصغر طاهرزاده رو بخونید

۷۰ صفحه اس

مباحث ترسناک هم نداره

ولی خیلی کمک میکنه و شناخت میده.

جنیان کافر تا وقتی سراغشون با دعانویسی و جادوگری و رمالی نریم کاری بهمون ندارن

ولی نماز و قرآن بخونین.... اگر کسی هم براتون کاری کنه با قرآن و ۴ قل و نماز و آیه الکرسی، نمیتونن کار خاصی انجام بدن.

سراغ جادوگر و دعانویس و ... نرید که زندگی الانتون میشه آرزوی محالتون.

تعبیر خواب:

دوستان نباید خواب رو به هر کسی گفت

یه خانمی خواب دید که دزدها به کاروان همسرش حمله کردند و همه پولها رو دزدیدند و همسرش رو هم‌کشتند.

رفت خدمت پیامبر

پیامبر گفتند همسرت سالم و با پولهاش به منزل برمیگرده. و خیره

فردا باز همین خواب رو دید و همین موضوع تکرار شد.

روز سوم وقتی این خواب رو دید تو مسیر رسیدن خدمت پیامبر، برای کسی دیگر خواب رو گفت.

اونم‌گفت پس حتما کشته میشه و پولشم دزد می بره!

رسید به پیامبر

پیامبر گفتن خوابت رو قبل از من برای کسی تعریف کردی؟

گفت بله

پیامبر گفتن همون میشه که اون گفت!

خواب رو پیش کسی تعریف نکنید و خودتونم با ظن نیک به خدا،

بگید خیره.

خواستید صدقه هم بذارید.

هیچی نمیشه.

به محض انسان شدن سنت امتحان و ابتلاء بر ما جاری میشه.

اگر گناه +ابتلاء بشه

مشکل تبدیل میشه به چه کنم چه کنم!

چاره اینه که گناه رو برداریم برای گناه های قبلی و ناخواسته استغفار کنیم.

نتیجه میشه

ابتلاء تنها... که معمولا همه بهش گرفتارند.

و خب رفع میشه.

البته سنت های زیاد دیگه ای هم‌هستن

مثلا سنت امداد

وقتی میخوایم‌کاری انجام بدیم حتما خدا توی اون مسیر کمک مون میکنه. مهم نیست این کار خوبه یا بد.

ولی وقتی کار خوب بخوایم‌انجام بدیم

هم‌سنت امداد هست هم سنت نصر

یعنی دو جانبه کمک میشیم.

رفقا قوانین الهی برای اداره دنیا، سنت هستند. غیر قابل تغییرند‌

کافیه بفهمیم چی ان و ازشون برای زندگی دنیامون نهایت استفاده رو ببریم.

به امتحانش می ارزه!

دوستان برای استغفاری که مال و علم رو زیاد میکنه

و البته خوب خاصیت های استغفار زیادن

که براتون میگم...

اما روش انجام این استغفار

روزی ۴۰۰ مرتبه

بیشتر بشه مشکلی نداره اما نه اینکه هر روز ۴۰۴ تا بگید(بیشتر از ۴۰۰ بگید ولی اون مقدار اضافه رو شمارش نکنید)

باید از اول ماه قمری شروع کنید

منتها شناخت اول ماه قمری برای ماها دشواره

بهتره از ابتدای ماه شمسی شروع کنید

تا دو ماه تمام

مثلا ابتدای اردی بهشت شروع کنید

تا پایان ماه خرداد

از ابتدای ماه تیر دوره جدید رو شروع کنید

هیچ روزی ترک‌نشه. اگه شد باید مجبورید صبر کنید تا ابتدای ماه شمسی بعدی. (البته میتونید برای دل خودتون استغفار بگید اثر خودش رو داره)

حدود ۱ ساعت وقت می بره روزانه.

در طول مسیرها

یا آشپزی و کارهای دیگه به راحتی میتونید ذکرتون رو بگید.

لینک رو باز کنید و تیترهاش رو بخونید

https://namnak.com/%D8%A8%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D8%AA-%D8%B0%DA%A9%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%BA%D9%81%D8%A7%D8%B1.p44067

این متن استغفاره

2706