2703
2553
عنوان

ناخواسته بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 100 پست
من همیشه قرص میخورم،ریسک نمیکنم پریودیمم تنظیم میشه با قرص کلا با قرص حال بدنم بهتره🤣😆 بچه که خ ...

ممنون مهربون💙، چقد حرفات قوت قلب بود🤭، الهی هر چی از خدا میخوای نصیبت بشه😍🌹💗🌸

حتما، میرم دکتر، مراقبش هستم❤

ممنونم بابت این همه لطفو محبتت😍🙏🏻🌹

نفسم بنده ب تک تک نفسات😍😘

من هنوزم که هنوزه و بچم ۱۰ماهش شده از اطرافیان طعنه میخورم که بااین وضعیت دوتابچه داری اینو آوردی چیکار 

اول که اوایل هرچی گفتم ناخواسته هست کسی باور نکرد ولی االان دیگه چیزی نمیگم فقط میسپرم به خدا و دعامیکنم یه روزی همین پسرم باعث افتخارم بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
تبریک میگم مامانی❤🤣💫💚🧡بسلامتی و خوش یمنی👌🏻💓🌲شاد و سلامت باشید

😂ممنون عزیزم قربونت😍🌹❤ همچنین قشنگم، الهی سلامتو شاد باشین همیشه🤭💙

من قرص ضد بارداری میخوردم و طبیعی هم جلوگیری داشتم ولی خب بازم حامله شدم وقتی هم فهمیدم تلاش کردم وا ...

ای جان🥺🥺تنش سلامت قشنگم، حتما حکمتیه، نمیتونم ک جلوی خدا بایستم😔🙏🏻

من هم مثل شما بااینکه جلوگیری داشتیم ولی شد خداروشکر پسرم الان۴سالشه راضیم

خدا سلامتی بده بهش😍🌹 قربونت برم قشنگم، تنو بدنش سلامت💗

2714
نگرش میدارم، بیشتر از من شوهرم هیجانشو داره، ولی با ترسم چی کار کنم؟🥺

عزیزم به جنبه های مثبتش فکر کن به این فکر کن که خیلی از زوج ها باهزارجور درمان و دوادکترم نمیتونن بچه دار بشن و شما بی دردسر صاحب یه فرزند میشین .. بنظرم از الان مهارتهای تربیت فرزند و بچه داریتونو بالا ببرید و ببشتر به شیرینی هاش فکر کنید به این فکر کنید که یه نفر هست که جزئی از وجودتونه و کسی رو جز شما تو این دنیا نداره .. شما باید قوی باشین تا علاوه بر خودتون از اون کوچولو هم محافظت کنید 🌱 .. همه چیو بسپارین به خدایی که این هدیه رو بهتون بخشیده .. 

قربونت برم مهربون، حتما ممنونم😍🙏🏻

خدا نکنه سلامت باشید عزیزم 

ان شاالله روزی منتظران بشه 

خیلی مبارکت باشه 😍

التماس دعا خواهر جون 🙏💞🌹

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
ممنون مهربون💙، چقد حرفات قوت قلب بود🤭، الهی هر چی از خدا میخوای نصیبت بشه😍🌹💗🌸 حتما، میرم دکتر ...

ممنونم عزیزم همچنین💙💓❤💚💜💛ایشالا هرچی که دوس داری خدا بهتون بده(دختر یا پسر هیچ فرقی نداره)هردوشون عزیزن،ایشالا سالم و صالح باشه براتون،بازم تبریک میگم،ببین این نه ماه باید بهترین روزات باشه ها،باهاش حرف بزن،دوسش داشته باش،دائم ذوق و شوق نشون بده و همش خداروشکر کن🍃😊💙💓❤نگران نباش،انقدرررر خانم دیدم ناخواسته شده(نمونش خالم)یدونه پسر خوشگل و بامزه در سن 38سالگی آورد،اسمش گرشا هست،خوردنیه،از دوتا بچه اولشم نازتره،البته خواهرشوهرش بچه دار نمیشه،دادنش به اون،تمام خرج ها رو هم خودِ عمه داد،ولی درکل خدا که بخواد بهترین میشه،البته همه ی بچه ههرو خدا میخواد که بدنیا بیان ولی این یهویی جالبه🍃💛💚💚💜💓❤💙هرچی میتونی بخور تا بترکی هههههه فولیک اسید بهت میده فکر کنم تمام نه ماه باید بخوری💚💛🧡🍃🤭شاد باشی،روزخوش

❤💃🏻💓🍃خداجونم دوستت دارم🌸💕
من هنوزم که هنوزه و بچم ۱۰ماهش شده از اطرافیان طعنه میخورم که بااین وضعیت دوتابچه داری اینو آوردی چی ...

چون حسودن بهت میگن تو خنده بلندتر بکن بترکن 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
من قرص ضد بارداری میخوردم و طبیعی هم جلوگیری داشتم ولی خب بازم حامله شدم وقتی هم فهمیدم تلاش کردم وا ...

واقعا با قرص هم ممکنه باردار بشیم؟؟؟🤭ووویی 

❤💃🏻💓🍃خداجونم دوستت دارم🌸💕

بگو خدایا خودت دادی خودتم حفظش کن و روزی برسون  

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂
2706