2737
2739
عنوان

ناخواسته بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 100 پست
😂ممنون عزیزم قربونت😍🌹❤ همچنین قشنگم، الهی سلامتو شاد باشین همیشه🤭💙

فداتم همچنین❤💙💚💛🧡🍃😊💜💓👌🏻💫🤭🌲💃🏻🥰😁راستی زیاد گوشی دست نگیری،وای فای هم بهتره کمتر روشن باشه

خب احتیاط شرطه👌🏻💓💙💫💙💚شبا هم گوشیتو بذار تو هال خودت برو اتاق،بهتره🧡🍃💛❤همسرت هم همینطور،تا میتونی ریلکس باش،چون همه چی میگذره،حالا سخت یا آسون💙💜💓💫🤭😊

❤💃🏻💓🍃خداجونم دوستت دارم🌸💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وقتی خدابخوادمیشه😂

یه سوال

من بین ورق های قرصم پنج روز فاصله میدم،میدونم روش نوشته هفت روز ولی دکتر گفت پنج روز،حالا اینا به کنار

اگه من ناخواسته باردار بشم و خودم نفهمم و ورق بعدی رو شروع کنم چیزی میشه به بچه؟

ممکنه پریود نشم بین دو ورق قرص...چون واقعا منظم نیستم

واضح تر بپرسم،اگه مثلا حامله باشم و ندونم و قرص ضدبارداری بخورم چی میشه؟

2740
یه سوال من بین ورق های قرصم پنج روز فاصله میدم،میدونم روش نوشته هفت روز ولی دکتر گفت پنج روز،حالا ا ...

اطلاعی ندارم عزیزم من خودم پریودم باقرص منظمه و ۷روز بعد که قرص رو شروع میکنم روز دوم پریم هست همیشه

اطلاعی ندارم عزیزم من خودم پریودم باقرص منظمه و ۷روز بعد که قرص رو شروع میکنم روز دوم پریم هست همیشه

تو چطوری فهمیدی بارداری؟در حال قرص خوردن بودی؟

یا پریود نشدی و شک کردی؟

باید برم یه سر پیش دکتر زنان خیلی وقته نرفتم🥴🥴

وای نگو ناخواسته بگو خدا خواسته

وای جووونم

یه نی نی‌گووولو داری

اون زیباترین برنامه زندگیت میشه

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
یه سوال من بین ورق های قرصم پنج روز فاصله میدم،میدونم روش نوشته هفت روز ولی دکتر گفت پنج روز،حالا ا ...

باز از دکتر بپرس

ولی ظاهرا اون قرص ها مانع باروری ان

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
تو چطوری فهمیدی بارداری؟در حال قرص خوردن بودی؟ یا پریود نشدی و شک کردی؟ باید برم یه سر پیش دکتر زن ...

دیگه قرص رو باید قطع کنی پریود شی دقتی قطع کردم همیشه ۵روز بعد پری میشم دیدم شد ۷...۸روز بی بی زدم مثبت بود

خوشبحال کساییکه ناخواسته بار دار میشن دوتا دارم سومی دلم میخاد شوهرم میگه زمونه سخته دوتا بسه موقعیت ...

😂😂ان شا الله ک خیره و میشه عزیزم

نفسم بنده ب تک تک نفسات😍😘
2706