2737
2734
عنوان

سر صبحی کادر درمان چقدر فوش شنیدن🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1721 بازدید | 115 پست
عزیزم  دست اونا نیست که برات کاری کنن در حد اوردر پزشک حق دارن کمکت کنن وقتی پزشک برات اوردر ...

وظیفه پرستاره وضعیت مریضو به پزشک منتقل کنه مریض صبر کنه صبح بشه از درد و خونریزی هلاک بشه تا دکتر بیاد اردر کنه؟!

حلالم کنید و خدانگهدار   

میدونی چرا بد رفتاری میبینید؟؟انقدر بعضی زنهای ریاکار و حیله گر الکی سر هر دعوای کوچک شوهرشونو میکشن اورژانس..

به لطف خدا کوری چشم یه عده کرونا هم عجیب پشت کادر درمانو گرم کرده🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🧿🧿🧿🧿🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم  هرکسی هر رشته ای میره با علاقه میره پس منت نباید بزاره اگر مجبوری رفته خوب رفته درهرصور ...

منت نمیزارم میگم یکم محض رضای خدا اذیتشون نکنین.

تیکر بارداری نیست 😍😍 تو این تاریخ چمدونامو بستم دارم میرم از ایران 😍😍

من چون همسرم پرستاره یه چیزیو میگم خودتونو جاش بذارید

یه شب تا صبح یا گاهی صب تا شب نخوابی همش سرپا باشی با کلی مریض و همراه مریض ازون طرف سوپروایزرو رئیس بخش درگیر باشی..

جون مردم زیر دستشونه میدونین چه مسئولیتی داره پزشکم نیستن که یه چیزی تجویز کنن تموم شه بره اینا باید بالاسر بیمار باشن چکش کنن یه عده همراه مریضم از مسائل پزشکی سردرنمیارن نظر میدن یا درخواست الکی دارن

تازه مسائل قانونیشم هست

شوهر من ادم منطقیو خوبیه ولی از شیفت که میاد خونه مخصوصا شیفت شب اصن حوصله نداره

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
2731
حمایت لازم ندارع ..خدا باید راضی باشه ازشون که هست  کسی که زحمت میکشه و نون حلال در میاره با ش ...

من دیدم چجوری زیراب همو میزنن  هر چقدر بهتر کار کنن بیشتر زیرابشونو میزنن

وقتی کسایی که اخلاق مدارن جاشون خالی بشه کسایی که لیاقت اون جایگاه رو ندارن میان  

بعدشم نتیجش میشه شما ها پرستارای بد اخلاق میبینین

جاست الان
چرا به پرستارا توهین میکنید؟ من بدبخت دارم خودمو جر میدم تا پرستار بشم اونوقت شما به اونا توهین میکن ...

عزیزم شما برا خودت داری تلاش میکنی دیگه ببخشیدا ب قول خودت داری خودت رو برا ایندت جر میدی ایا برا اینده من این کار میکنی؟خداوکیلی ی درصد نه دیگه برا اینده خودته

و اینکه شما پرستار بشو اما پرستار خوب بشو همین مردم دعاگوت هستن اما وقتی پرخاشگری بکنی جوابشون ندی حتی دعوا کنی خوب معلومه نتیجه چی میشه 

پ هنو تو شرایط قرار نگرفتی این حرفارو نزن 

2740
میدونی چرا بد رفتاری میبینید؟؟انقدر بعضی زنهای ریاکار و حیله گر الکی سر هر دعوای کوچک شوهرشونو  ...

اتفاقا کرونا گرفته بودم ماه پیش داشتم جون میدادم.چرا؟ چون وظیفه ام بود دستمو بکنم تو دهن مریض.

تیکر بارداری نیست 😍😍 تو این تاریخ چمدونامو بستم دارم میرم از ایران 😍😍
والا دیگه منت اونم بیاد رو گردن ما ، هر چی میشه که میندازن گردن مردم لابد باید اینم ما به گرده بکشیم ...

اونی که میگی در جریان نیستی که اون پرستار فقط همون یه مریض رو داره و اینکه چقدر حقوق بالایی برای همون یه مریض میگیره 

ولی ما اینجا گاها ۱۵ تا مریض داریم و باید جواب همه رو بدیم هیچ اشکالی هم تو کارمون نباشه

🥰😍😍😉🙃
من چون همسرم پرستاره یه چیزیو میگم خودتونو جاش بذارید یه شب تا صبح یا گاهی صب تا شب نخوابی همش سرپا ...

ناراحت نشی

ولی خب وظیفشه 

مگه از سرخیرخواهی کاری میکنه..پولشو میگیره

همه ی مشاغل سختی خودشونو دارن

پس من دیگه حرفی ندارم. ولی اینو بدون بیمارستان ها کمتر از حد نیاز پرستار دارن. وظیفه کمک پرستار و سر ...

خوب این به مریض چه ربطی داره ؟ ده میلیون مگه کمه تو این روزگار ؟ مردم کمبود پرستار رو جبران کنن ؟ روحیه اش رو ندارن توانش رو ندارن بیان بیرون چطور حقوقش خوبه بگو بخندش خوبه ، توهین و بی توجهی و مسخره کردن درد مردم خوبه ؟ سختیش رو هم تحمل کنن

به مردم چه ربطی داره ، بدبخت مردم

2706