2733
2734
عنوان

زنداداشم بارداره

7435 بازدید | 185 پست

رفتم لباس بچه خریدم رنگش سبزآبیه بردم خونشون با یه جعبه شیرینی رفتم خیر سرم تبریک بگم. 

قبلش بهش زنگ زده بودم که میرم رفتم از جاش تکون نخورد کادو رو دادم دستش گذاشت روی میز باز نکرد حتی نکرد. گفتم عزیزم حالت چطوره حال نینیمون چطوره اذیت نیستی گفت نه همه چی خیلی خوبه فقط باید بیشتر مراقب خودم باشم دیگه من دو نفرم . گفتم البته ما هم کنارت هستیم تا بار شیشه تو بزاری زمین به سلامتی مامانم خیلی ذوق داره از خوشحالی رو پا بند نیست 

خلاصه نکرد یه چایی بیاره بهش گفتم عزیزم اجازه هست برم اشپزخانه چایی درست کنم گفت چایی هست فقط زیرشو روشن کن گرم بشه . نمیدونم چایی دیشب بود مال کی بود خیلی کهنه بود نخواستم در کابینت هارو باز کنم بگه فضولی کردی دنبال قندون بودم ازش پرسیدم کجاس گفت تو کابینت همش دونه دونه باید میپرسیدم اونم با نازو ادا جواب میداد نشسته بود رو صندلی یه پت. هم روش بود . خلاصه اومد کلی قربون صدقه بچه رفتم عمه فداش شه و فلان و اینا گفتم مامان جون کادو عمه رو نمیخوای باز کنی بازش کرد اولین چیزی گفت از کجا معلوم پسر باشه که ابی خریدی گفتم این ابی سبزه بعدشم من همینجوری خریدم نوار دورش رنگی خوشم اود خودشم سفیده بعدشم دختر پسر نداره که هر چی باشه من میمیرم براش گفت ولی من عاشق دخترم 

اب شدم پیش شوهرم خیلی رفتارش زشت بود خیلی بدم اومد 

بعد میگن خواهرشوهر اله بله فلانه 

اصفهانی نیستم ولی اصفهان زندگی میکنم. دور از خانواده ام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چن ماهش ک انقد ناز داره

از خداش باشه خانواده شوهر ذوق بچه اش رو دارن

اینجا طرف میزاییه مادرشوهر نمیاد دیدن عروس

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲

رفتارش خیلی زشته بود چه دل مهربونی داری

ولی متاسفانه از اونجا که نی نی سایتی ها همیشه پشت عروسن جایی خوبی رو برا درودل انتخاب نکردی😂🤦‍♀️

کاربر جدید نیستم به دلایلی کاربری قبلیم رو تعلیق کردم🚶‍♀️

تقصیر توعه وقتی حسابت نمیکنه پا میشی واسش چای میاری بعدشم قربون صدقش میری

مگه اپولو میخواد هوا کنه از جاش تکون نخورد؟ 

از اینجور زنای لوس و ننر متنفرم، حال ادمو بهم میزنن

اگر اولین نوه پسری هست 

یا اولین بچه اش هست 

به نظرم طبیعیه 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا از آنچه که فکر می‌کنی بزرگ تر است     🤍🌿                      شاید اون کسی که دوربین رو اختراع کرد هیچوقت نمیدونست عکس ها میتونن چه قدرتی داشته باشن ؛ نمیدونست آدما میتونن با دیدن یه عکس برگردن به یه روز خاص و ثانیه به ثانیه ش رو مرور کنن و همراه با آدم های توی عکس متوقف بشن و باهاش بشکنه قلبشون ؛ هیچوقت نمیدونست با یه عکس آدم برمیگرده به سال‌ها قبل خاطره و باهاشون میمیره و زنده میشه ؛ نمیدونست یه روزی آدما میشینن پای آلبوم عکس هاشون و تازه میفهمن زمان سریع تر از چیزی که فکر میکردن گذشته ؛ نمیدونست با یه عکس میشه خونه هایی رو دید که سال ها پیش خراب شدن و به آدم هایی نگاه کرد که مدت هاست کنارمون نیستن و مکان هایی رو دید که هیچوقت اونجا نرفتی ؛ نمیدونست گاهی نگاه کردن به یه عکس میتونه احساسات قدیمی همون احساساتی که سال هاست از دست دادی رو زنده کنه ؛ میتونه همزمان باعث خنده و اشکت بشه و میتونه رفع دلتنگی کنه یا حتی بیشتر دلتنگت کنه . .آدم هایی که از عکس‌ گرفتن فرار میکنن همونایی هستن که بهتر از هر کسی از قدرت عکس ها با خبرن ؛ اونا میدونن عکسی که تو یه لحظه ثبت میشه برای یه عمر خاطره میسازه.  
رفتار بدی نکرده به نظر من

شما یکی کادو بده باز نمیکنی و به مهمون خونت چایی کهنه میدی؟طفلک انتظارم نداشته براش درس کنه گفته کجاس خودم بزارم اونم گفته همون کهنه رو گرم کن چه زشت 

کاربر جدید نیستم به دلایلی کاربری قبلیم رو تعلیق کردم🚶‍♀️
رفتار بدی نکرده به نظر من

واقعا رفتار بدی نکرده؟

نکرده یه چای بریزه 

والا ماهم بارداریم ماه آخرمم هست این همه مهمون میادو میره حتی کمکیم نمیدن

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشق همسرمم❤️خدایا یه پسرخوشگل و باهوش و سالم ازت میخوام❤️دعا کنید تو دلیم یه پسر خوشگل و سالم باشه❤️رفتم ان تی گفت پسره خدایاشکرررررررت خودت مراقبش باش تا به سلامتی به دنیا بیاد❤️😍
چن ماهش ک انقد ناز داره از خداش باشه خانواده شوهر ذوق بچه اش رو دارن اینجا طرف میزاییه مادرشوهر نم ...

تازه فهمیدیم بارداره خبرشو تازه داده فکر کنم هفته 7اینا باشه 

اصفهانی نیستم ولی اصفهان زندگی میکنم. دور از خانواده ام 
2706