2752
2734
عنوان

پیانو بگیرم یا ارگ

82 بازدید | 19 پست

من ب نوازندگی علاقه دارم قبلا با ارگ گوشی اهنگ میزدم ، شوهرم برا تولدم سوپرایزم کرد پیانو خرید، اما بعد متوجه شد علاقه من ارگ هستش نه پیانو

مرجوع کرد تا ارگ بخره برام

حالا دو دل شدم نمیدونم کدومش بهتره

نظرتون چیه

حتی رفتیم بازار از فروشنده ها تفاوتشونو پرسیدم ولی هنوز نمیدونم واقعا کدومش برام بهتره

من میخوام فقط ی سرگرمی باشه برام ی ساز ک باهاش یکم حال روحیم بهتر بشه

هرچی اهنگای پیانو نوازی سرچ میکنم اهنگاش ب دلم نمیشینه اما خب ظاهر پیانو خیلی قشنگتر از ارگه

پیش ب سوی قوی تر شدن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با تعریفهایی که کردین همون ارگ بگیر چون شما برای سرگرمی و اجرای آهنگهای احتمالا ایرانی که ریتم شش و هشتی داره دوست دارین و پیانو به درد کسی که به موسیقی کلاسیک علاقه داره میخوره و چون یادگیریش نسبتا سخت تره ممکن دلسرد بشی و اون پیانو بشه دکور خونتون 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 

علاقه ی من به ارگ هست نه پیانو .. این جمله ی شماست 

پس انتخاب خودت رو کردی ! حتی پیانو رو پس دادی! 

باید از شما پرسید چرا ارگ ؟؟ 

پیانویی که همسرتون خریدن چه مدلی بود ؟ کلاسیک یا دیجیتال ؟ 

عزیزن بستگی داره که خودت چی دوست داشته باشی من پیانو رو خیلی دوس دارم چون خیلی ارامبخشه به نظر من.. ...

اره ارامبخشه

اصلا بلد نیستم اگ پیانو بگیرم باید یا برم کلاس یا خودم با گوگل تمرین کنم

پیش ب سوی قوی تر شدن...
با تعریفهایی که کردین همون ارگ بگیر چون شما برای سرگرمی و اجرای آهنگهای احتمالا ایرانی که ریتم شش و ...

ترسم از همین دلسرد شدنه

چون پیانو مث ارگ تنوع صوتی نداره

فقط باید بهش علاقه داشت منم هنوز نمیدونم میتونم بهش علاقه مند بشم یا ن

پیش ب سوی قوی تر شدن...
ترسم از همین دلسرد شدنه چون پیانو مث ارگ تنوع صوتی نداره فقط باید بهش علاقه داشت منم هنوز نمیدونم ...

اگه سبک موسیقی مورد علاقه ات آهنگهای کلاسیک بی کلام نیست اصلا سمتش نرو 

ساده اش کنم تو خلوتت بتهوون گوش می‌کنی یا معین ؟ 😂

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
علاقه ی من به ارگ هست نه پیانو .. این جمله ی شماست  پس انتخاب خودت رو کردی ! حتی پیانو رو پس د ...

بله ولی گفتم دو دلم

در واقع دلم میخواد ب پیانو علاقه داشته باشم چون هم شیکتره هم صداش ارامش داره اما نمیدونم واقعا ک بعدش چی میشه، اگ یوقت ب دلم نشینه چی 

چون تاحالا باهاش کار نکردم

ولی ارگ رو تا حدودی بلدم

پیش ب سوی قوی تر شدن...
2706