2733
2739

میگم این بدبختا هم آدم هستن. اشتباه میکنن، اعصابشون خورد میشه،خسته میشن. رو به رویی با مریض سخته. کلی از انرژی اون بیچاره گرفته میشه، کلی فشار روشون هست، اگه اشتباهی اتفاق بیوفته باید به بیمه و پلیس و خانواده اون بیمار جواب پس بدن.

یکم درکشون کنیم. اونام به خاطر شما دارن کار میکنن. 😘❤

تیکر بارداری نیست 😍😍 تو این تاریخ چمدونامو بستم دارم میرم از ایران 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
باز چیشده  نترس اونا از پس خودشون بر میان انتر ها

انتر؟ واژه خوبی نبود اصلا. نه عزیزم اونام این همه کار میکنن حداقل یه خسته نباشید کوچیک حالشونو بهتر میکنه.❤

تیکر بارداری نیست 😍😍 تو این تاریخ چمدونامو بستم دارم میرم از ایران 😍😍

باشه ولی اون مریضی که میره با غصه ی بی پولی و مریضی و هزارتا چیژ دیگه چه گناهی کرده؟

اون ادم عزت نفس نداره که جوری با ادم برخورد میکنن که انگار از پشت کوه اومدی ...من خیلی تو بیمارستانای دولتی دیدم .یبار حالم بد بود مجبور شدم برم زایشگاه برای نوار قلب .خدا شاهده زنه کبود شده بود حالش بد بود پرستار دعواش میکرد تندی میکرد میرفت اونور ریلکس چایی میخورد

مرسی از درک شما عزیزم

بعد میگن پول مفت اگه یه روز جای یه پرستار باشین که باید جواب ده تا مریض و همراها و سرپرستار و سوپروایزر رو بخواین بدین و کارای مریضا و پرونده ها انجام بشه واقعا آدم دیوونه میشه

🥰😍😍😉🙃
2706