2752
2734
عنوان

سر صبحی کادر درمان چقدر فوش شنیدن🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1721 بازدید | 115 پست
والا انگار مجانی کار میکنن وظیفشونه دارن حقوق میگیرن

والا دیگه منت اونم بیاد رو گردن ما ، هر چی میشه که میندازن گردن مردم لابد باید اینم ما به گرده بکشیم

علاقه نداره توان نداره استعفا بده تازه انگار خیلی کار میکنن ، عموی دخترخاله ام المان رفته بود یه عمل یهویی براش پیش اومد تعریف می کرده جوری رسیدگی می کردن ادم شرمنده میشد حتی خونه اومدن معاینه اش کردن ، کوچکترین خطایی رو سریع دعوا می کردن معذرت خواهی می کردن اون وقت اینجا پشت به پشت هم عین کوه وایستادن که یه وقت همکارشون اوخ نشه کسی بهش نگه بالا چشش ابروه

بدبخت مردم همه چی همه ی کاسه کوزه ها سرشون میشکنه انگار برای انجام وظیفه شونم باید تا کمر خم شیم دست ببوسیم تازه اگه وظیفه ای رو انجام بدن

ببین کادر درمان باید صبرو حوصله داشته باشه  من از درد و خونریزی بخودم میپیچیدم اونام بهم میگفت ...

عزیزم  دست اونا نیست که برات کاری کنن

در حد اوردر پزشک حق دارن کمکت کنن

وقتی پزشک برات اوردر ننویسه دارویی برای کاهش دردت بهت بده تقصیر پرستار نیست

ولی متاسفانه چون تو همش پرستارو میبینی بالا سرته فکر میکنی کار اونه 

وقتی دکتر اومد بالا سرت مجبورش کن داروی کاهنده ی دردم برات بنویسه

جاست الان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه چیز دیگه چرا وقتی تو بخش میخوان دکترا ویزیت کنن حتی اگه اون اتاقی ک مریضا ویزیت شدن نمیذارن همراهیان بیاد؟ دکتر با تندی ب مادر شوهرم گفت برو بیرون ا اونم گفت این سزارینی هست اگه من برم پرستارهای اینجا کمکش نمیکنن بزور بیرونش کردن واقعا اونام سرشون شلوغ بود نمیومدم. زنگ میزدم جوابگو نبودن بچم داشت گریه میکرد نمیتونستم از جام بلند شم شیر بدمش😭😭

خدایی فحشایی که من شخصا از بیمار و مراجعین می‌شنوم، اگر تو شرایطی غیر از محیط کار برام پیش بیاد قطعا ...

دقیقا بخدا من شنیدم چه حرفای زشتی میزنن خودم رو به نشنیدن زدم 

چون ما نمیتونیم محل کار چیزی بگیم 

واقعا در فکرمه که پرستاری رو بذارم کنار 

🥰😍😍😉🙃
پول تو رشته های دیگه هم هست حتی بیشتر. بقیه حرفاتونو موافقم

تو کدوم رشته مثلا ؟ 

مهندسای بنده خدا ک بیکارن اکثرشون 😀

پزشکی تو ایران نماد کلاس و پول هست

اگر غیر این بود اینهمه داوطلب نمی‌داشت 

نگو ک همه بخاطر انسان دوستی و کمک ب هم نوع میخوان برن این زشته رو

فرزند عزیزم مامان عاشقته♥
پاراگراف آخرتون حرف منم هست🥴🥴 (ولی راستش گاهی ناراحت نشدن خیلی خیلی سخته...)

برای من سخت نیست فقط نگاه می کنم چشام گرد میشه بعد تو دلم می خندم به طرف😂

حلالم کنید و خدانگهدار   
پاراگراف آخرتون حرف منم هست🥴🥴 (ولی راستش گاهی ناراحت نشدن خیلی خیلی سخته...)

بابا آخه یه جوری میگن پول میگیرین انگار ما به تخت پادشاهی تکیه زدیم. من دیگه انقدر ناراحت بودم دیروز گریه میکردم.

تیکر بارداری نیست 😍😍 تو این تاریخ چمدونامو بستم دارم میرم از ایران 😍😍
یه چیزم محض اطلاع  اگه از افراد زحمت کش حمایت بشه  مطمئن باش همه یاد میگیرن خوب باشن

خدا کنه ..

واقعن من بیمارستان میرم یا دکتر برم نمیدونی این پرستارا ی سریاشون با چه وضعی هستن ینی ول کنی طرفو قشنگ‌میره تو بغل دکتر ..😂😂

این هیچ یارو جوری با عشوه برخورد میکنه که فکر میکنه رئیس بیمارستانه انقد ناز گوز میریزع ...اصلن انگار ارث باباشون طلب دارن🤣🤣

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

چرا به پرستارا توهین میکنید؟ من بدبخت دارم خودمو جر میدم تا پرستار بشم اونوقت شما به اونا توهین میکنید؟ واقعا حرفاتون زشته همه پرستارا که بد نیستن. نمیدونید چقد بهم برخورد وقتی دیدم دارید بهشون توهین میکنید😞

نمیدونم جریان چیه ولی من سعی میکنم به هیچ قشری بی احترامی نکنم چون نمیخوام حق الناس گردنم بیفته مخصو ...

شما چقدر مراعات میکنین افرین☺ ،توی یه تاپیک دیگه هم شما بودین میگفتین تو هیچ تاپیکی کامنت نمیزارم از حق الناس میترسم ؟

تو کدوم رشته مثلا ؟  مهندسای بنده خدا ک بیکارن اکثرشون 😀 پزشکی تو ایران نماد کلاس و پول هست ...

عزیزم 

هرکسی هر رشته ای میره با علاقه میره پس منت نباید بزاره اگر مجبوری رفته خوب رفته درهرصورت خودش این راه رو انتخاب کرده ما نبودیم بالاسرش بگیم توووووو بایددددد بخاطر ما پرستار بشی 

واقعا نباید منت بزارن 

مثل این میمونه من بگم من مهندستونم برای شما مهندس شدم بازی بسازم برنامه نویسی کنم تکنولوژی رو دریابم ک شما راحت باشین بابا لعنتی خودم انتخاب کردم منت چیو سر مردم بزارم مردمی ک تو انتخاب من ی درصد هم نقشی نداشتن 

2706