2733
2734
عنوان

سر صبحی کادر درمان چقدر فوش شنیدن🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1721 بازدید | 115 پست
عزیزم من شغلم همینه. چیو ندیدم؟

پس تایید میکنین که اکثر همکاراتون چه پزشک چه پرستار با بیمار و همراهش چطوری برخورد میکنن. من تو رفت و آمدام به بیمارستانا این نکته رو یاد گرفتم. بیزبون باشی هرکار دلشون بخواد میکنن و بدم باهات حرف میزنن. اما اگه ببینن اصلا هم از این خبرا نیست که احترام بیمار و همراه رو به بهانه های مختلف نگه ندارن و هیچکی هم هیچی نگه، خودشون رو جمع میکنن. متاسفم واقعا که این نکته وجود داره تو بیمارستانای ما.

هرزه تویی پتیاره خراب چیه دیشب پولت و ندادن پاچه میگیری زیر هرکی خوابیدی برو پاچه همونو بگیر م ...

کاملا معلومه استا به سیستم پول گیری و خواب و اینا هستی😂😂😂حرف زدنت هم تایید میکنه

اتفاقا من کارگرای خونمو گزینش میکنم که از همکارای تو نباشن😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خیر هیچ جا هر مریض یه پرستار نداره ، حقوق هم معمولی هست ، تازه مگه حقوق کادر درمان در ایران کمه ؟ ...

بله همینه من چون برای مهاجرت تحقیق کردم هم تعداد رو میدونم هم حقوق رو 

و اینکه واقعا حقوق پرستار کمه من راضی نیستم خودم 

🥰😍😍😉🙃
چرا به پرستارا توهین میکنید؟ من بدبخت دارم خودمو جر میدم تا پرستار بشم اونوقت شما به اونا توهین میکن ...

ی پرستار خوب هیچوقت بهش توهین نمیشه. ولی پرستارا ب دلیل پر مشغله بودن رفتارشون اگه با بقیه بد باشه با اون مریضی هم ک مشکلی نداره خوب رفتار نمیکنن تر و خشک رو با هم میسوزونن

2731

من یه باربارداربودم تب کردم دکترم نوشت یک شب بستری شو 

رفتم بیمارستان شیفت دتا پرستاربودن یکیش اعصاب نداشت میگفت چرااا به دکترنگفتی نمیخوام بستری بشم چرا اجازه دادی بستریت کنه، چراا اومدی!!! 

بعداون میرفت اونیکی میومد میگفت حالت خوبه شام خوردی، چیزی لازم نداری؟ 

دوتا انسان بودن توشخصیت های متفاوت نمیشه که بیایم بگیم پرستارا بدن

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂

در ضمن یادتون باشه مریض اگر مریض باشه همه کادر درمان خدمت میکنن

سر هیچ و پوچ به اورژانس ها مراجعه نکنید

برا مشکلی که باید مطب برین نیایید اورژانس

اورژانس اسمش روشه

دعوا میکنید خودتونو به غش نزنید بیارنتون

هر شیفت دهها از این مراجعات داریم

تمااام

اتفاقا کرونا گرفته بودم ماه پیش داشتم جون میدادم.چرا؟ چون وظیفه ام بود دستمو بکنم تو دهن مریض.

عزیزم این حرفارو نزن کار خودت رو بی ارزش نکن 

خواهر من مسئول زایشگاس  اولین مریض کرونایی داش حالش خیلی بد بود قند و ... ی زن باردار 

اما خواهرم وظیییییفش بود بهش رسیدگی کنه خواهرمه دارم میگم وظیفشه چون بابت همین اونجا ایستاده اون شغل اشغال کرده حقوق میگیره اگر قرار باشه خواهرم کنارگیری کنه بگه ن کرونا داره من کرونا میگیرم پ بیاد خونه بشینه چرا جا ی نفر دیگه رو اشغال کرده بیاد بشینه تونه ی زن شیردل بره اون کار انجام بده 

خواهرم و دوتا دکتر بهش رسیدن و هر سه تا از همون مریض کرونا گرفتن خواهرم ریهاش درگیر شد خانوادش گرفتن دوتا دکتر بستری شدن بابت کرونا‌

اما ی بااااااااررررر خدا شاهده از دهنم خواهرم نشنیدم منت بزاره بگه من بخاطر مردم کرونا گرفتم فلان شدم 

اگر ما میدونیم چ جوری مبتلا شده ک خودمون پرسیدیم چ جوری کرونا گرفته تعریف کرد تو لحن حرف زدنش ی بار حس نکردم منت بزاره 

۳ بار هم کرونا گرف 

پس کارتون خیلی بده ک اینطوری منت میزاری 

2740
من یه باربارداربودم تب کردم دکترم نوشت یک شب بستری شو  رفتم بیمارستان شیفت دتا پرستاربودن یکیش ...

دقیقا هم پرستار خوب داریم هم بد 

ولی جالبه اونایی ک رفتارشون با مریض بده ادعاشون هم بیشتره اونا احترام بیشتری هم میخوان منت هم میزارن 

حرف حق جای بحث نداره عزیزم 😊 خودم چند وقت دیگه میشم کادر درمانی ولی باید بدونم صبرم باید ببرم بالا ...

بهتره یک کمی آدم درک هم داشته باشه. باشه شما درست میگی. اصلا هر چی شما میگی پرستارا اصلا بد شما خوب. ولی لطفا توهین نکنید این حرفایی که شما زدی دلم رو خورد کرد😊اما اشکالی نداره. باشه من اصلا دارم واسه خودم درس میخونم ولی یک روزی یک عضو مفید برای جامعه میشم.موفق باشی میسپارمت به خدا😊😀♥😘

بهتره یک کمی آدم درک هم داشته باشه. باشه شما درست میگی. اصلا هر چی شما میگی پرستارا اصلا بد شما خوب. ...

من نگفتم همه پرستارا بدن عزیزم یکم بیشتر دقت کن وقتی میخونی 

عزیزم شما فرد مفید جامعه باش اما میدونی منظور از فرد مفید چیه؟اینکه برا کاری ک داری میکنی منت نزاری کاری ک خودت انتخابش کردی 

اگر برا من و این مردم میخونی ک بعد منت بزاری نخون عزیزم شما مهندسی بخون این کشور ب مهندس هم احتیاج داره