2733
2739
عنوان

چرا من انقد بدبختم

259 بازدید | 15 پست

چرا اين همه محبت ميكنم طرف مقابلم به اندازه پشكل هم واسم ارزش قائل نيست، اين همه احترام، اين همه پس إنداز گر، بچه ها خيلي خسته ام شوهرم از لحاظ رواني اذيت ميكنه سر يه موضوعي ناراحتي كرد گف ديگه منو نميبيني چن روزه خونه نيومده بچه هام بي قراري ميكنن، آخه اين چه وضعيه من دارم كسي ميشناسم كه به شوهرش خيانت كرد آخر شوهرشم گف نميتونم ازش دست بكشم اينم از من خيلي پشيمونم از اينكه ازدواج كردم دلم ميخواد شب بخوابم صب بلند شم برگشته باشم به عقب ، دلم گذشتمو ميخواد ، دلم ارامش ميخواد😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسی شوهرت برنگشت هنوز چقدر ناراحتم گناهن بچه هات چقدر همسرت بچه و بی فکره .ببین مشکلتون چیه زیاد غر نمی‌زنی یا بحث نمیکنی باهاش ببین چی شده اینجوری شده ریشه یابی کن.نمیدونی کجا رفته 

اسی شوهرت برنگشت هنوز چقدر ناراحتم گناهن بچه هات چقدر همسرت بچه و بی فکره .ببین مشکلتون چیه زیاد غر ...

نه خواهر چه غري چه ناراحتي بخدا خسته شدم همه جور محبت كردم همش ميگه اميد به زندگي ندارم فقط به خاطر شماهاست كه زندگي ميكنم، الان فهميدم به خاطر ما هم نيست ما أصلا واسش وجود نداريم، كلي انرژي مثبت دادم ، بهش گفتم بريم پيش يه مشاور يا روانشناس أصلا هر راه و كاري كه بگيد براش پيشنهاد دادمو انجام دادم ولي آخرش بازم اينه بچم ميگه بآبائي پس كجاست كي مياد همش به خاطر دلشون دارم گريه ميكنم

2740
نه خواهر چه غري چه ناراحتي بخدا خسته شدم همه جور محبت كردم همش ميگه اميد به زندگي ندارم فقط به خاطر ...

ای بابا چقد سخته نمیتونی پیداش کنی حداقل بخاطر بچهات یا اصلا کلا بیخیال شو شاید آدم بشه برگرده خودش

ای بابا چقد سخته نمیتونی پیداش کنی حداقل بخاطر بچهات یا اصلا کلا بیخیال شو شاید آدم بشه برگرده خودش

نميدونم والا نميخوام ديگرانم بفهمن كه اين نيست اگه تا يكي دو روز ديگه سر و كلش پيدا نشد يه فكري ميكنم

2706