2737
2734
عنوان

سر صبحی کادر درمان چقدر فوش شنیدن🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1721 بازدید | 115 پست
مگه انترن نیستن!؟  عزیزم ی سر ب تاپیک بچه های زخم خورده اینجا بزن در هرصورت همه مثل هم نیستن ول ...

انتر رو گفتین حالا لازم نیست بپیچونین 

اونی که میگین اینترن هست و دانشجو های آخر پزشکی هستن 

🥰😍😍😉🙃
ندیدی چطور برخورد میکنن که اکثرشون. خدا هیچ کس رو مهتاج اکثر این کادر درمان نکنه. مثل یه آشغال بدرد ...

عزیزم من شغلم همینه. چیو ندیدم؟

تیکر بارداری نیست 😍😍 تو این تاریخ چمدونامو بستم دارم میرم از ایران 😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا همه فکرمیکنن بیمارستان دولتی خوب نیست؟والامن دولتی هم رفتم خصوصی هم رفتم زیادفرقی نداشت فقط توخص ...

من دولتی بودم اتاقا جدا بود. ولی رسیدگی نمیکردن گفتم حداقل جویای احوالم شین ول نکنین برین با تندی جوابمو داد

2728
غلط کردن پول میگیرن میخای کار نکن...ینی من از هر ۱۰ پرستار ۲تاشون دیدم واقعن زحمت کشن و نون حلال در ...

چرا ازونایی زحمت کشن حمایت نمیکنی

چرا در برابر دوتاشون یه جور رفتار میکنی   

اونا به تنهایی نمیتونن خودشونو بالا بکشن  و تو اون جمعی با اون شدت زیراب زنی کله پاشون میکنن

جاست الان
پس من دیگه حرفی ندارم. ولی اینو بدون بیمارستان ها کمتر از حد نیاز پرستار دارن. وظیفه کمک پرستار و سر ...

عزیزم این باید ب سران دولت گله کرد ن اینکه ب مردم گله کنیم مگ دست ماست ک بگیم کمبود پرستار و ... هس ازمون برگذار بشه و نیرو جذب بشه 

خدایی فحشایی که من شخصا از بیمار و مراجعین می‌شنوم، اگر تو شرایطی غیر از محیط کار برام پیش بیاد قطعا برخورد میکنم... ولی خب در عمل مجبورم که سکوت کنم

ته ماجرا که بخوام به خودم دلداری بدم میگم گناه داره، مریضه، حالش خوب نبوده اینا رو گفته.... 

از کسایی که کلا بی حوصلگی خودشون رو سر بقیه خالی میکنن دفاع نمیکنم، چه از کادر درمان باشه، چه بیمار باشه، چه هرکس دیگه 🌸🌸🌸

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
واسه ما ک کار نمیکنن واسه پول کار میکنن اگر پول نبود توش عمرا این رشته رو میرفتن  هرچند مم ...

پول تو رشته های دیگه هم هست حتی بیشتر. بقیه حرفاتونو موافقم

تیکر بارداری نیست 😍😍 تو این تاریخ چمدونامو بستم دارم میرم از ایران 😍😍
2738
غلط کردن پول میگیرن میخای کار نکن...ینی من از هر ۱۰ پرستار ۲تاشون دیدم واقعن زحمت کشن و نون حلال در ...

یه چیزم محض اطلاع  اگه از افراد زحمت کش حمایت بشه  مطمئن باش همه یاد میگیرن خوب باشن 

جاست الان

اونی که توهین می کنه شخصیت خودشو فقط به نمایش می ذاره در واقع کثیفی های درونش هست که بر روی زبان خودش جاری میشه ما خودمونو با همچین آدمایی همسطح نمی کنیم کثیفی هم درونمون نیست که روی زبانمون جاری بشه😂💕🤣

حلالم کنید و خدانگهدار   
چرا ازونایی زحمت کشن حمایت نمیکنی چرا در برابر دوتاشون یه جور رفتار میکنی      اونا ...

حمایت لازم ندارع ..خدا باید راضی باشه ازشون که هست 

کسی که زحمت میکشه و نون حلال در میاره با شرافت و اخلاق خوب داره خدا هم هم پشتش هست ..

اونی هم که با اخلاق گندش و سهل انگاری نون در میاره بدون بار کج ب منزل نمیرسه ..آخرش ی جایی پسش میدع 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

دامادمون پرستار بیمارستان روانیه خدا میدونه چقدر از بیمارا تا حالا کتکش زدن دندوناشو شکوندن ولی میگه دلم نمیاد بزنموشون آخه دست خودشون نیست 

تو فامیل هم همه ازش تعریف میکنن انسان خیلی خوب و شریفیه 

سر چی فحش خورن حالا  من خودم پزشکم اصلا از رفتارای همکارای خودم خوشم نمیاد گاهی ، اکثرا همه چی ...

پاراگراف آخرتون حرف منم هست🥴🥴

(ولی راستش گاهی ناراحت نشدن خیلی خیلی سخته...)

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2706