2737
2734
عنوان

Happy birthday jin🥺💜

| مشاهده متن کامل بحث + 4449 بازدید | 380 پست
ینی بخدا اگه نی نی یار اینو نترکونه یجوری بیفتم به جونشون😡

حتما تلاشتو بکن

مثلا میخوایی چکار کنی 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی بخدا اگه نی نی یار اینو نترکونه یجوری بیفتم به جونشون😡

@نی_نی_یار5‍ 

ایشون میخواد بیوفته به جون نی نی یار ها مراقبت کنید از خودتون 😅😅

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
2728
تگ میشه دخترم صرفا آبی نمیشه بی سواد 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂چ فرقی کرد 

تا آبی نشه تگ نمیشه رتبه برتر کنکوووور نخبه کشوربییییی😂

با افتخار آرمی هستم 💜تاپیک راجب کیپاپ دیدین ممنون میشم تگم کنید 🙏
@__army__     اسی توروخدا قفل کن این هی تره داره منو به مرز جنون میکشونه

نه صبر کن دارم باهاش حرف میزنم خب😐😐😐

شما بلد نیستین مکالمه سالم داشته باشین

روی یه تیکه سنگ متحرک توی یه جسم شکننده و یک بار مصرف وسط ناکجا اباد جهان هستی و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور
2738
وایییی اره منم خیلی دربارش تحقیق کردم متاسفانه خیلیا اگاهی ندارن ببین منم خیلی روی این قضیه فک کردم ...

عجیبه که هنوزم دنبال بهانه ای برای علاقت بهشون

ولشون کن اینا ارزششو ندارن 

آفرین به اطلاعاتت 

برای ایشونم پیگیر میشه فقط قشنگم الان نی نی یار ۵ نیست ولی اگه درست تگ کنی بعد ازظهر ک اومد پیگیر م ...

باچه کوشولو غصه نخور شوما عزیزمممم 😅

😁😁😁

🤣🤣🤣🤣🤣🤣حتما پیگیر میشه بیشتر تگ کن اینطوری پیگیر نمیشن اموزش تگ کردنت واسه ماهم میزاری خدا خیرت ...

انقدر خوشحال شدید ؟ حاضرم بازم تگ کنم کیف کنید کوچولوها تیتاپ بهتون دادم مگه ؟ 🤣🤣🤣

2706