2733
2734
عنوان

Happy birthday jin🥺💜

| مشاهده متن کامل بحث + 4449 بازدید | 380 پست
عزیزم موضوع یه جریان فراماسونریه که احتیاج به مطالعه ده ها کتاب داره آخه من به توی عزیز محترم و بقیه ...

وایییی اره منم خیلی دربارش تحقیق کردم متاسفانه خیلیا اگاهی ندارن ببین منم خیلی روی این قضیه فک کردم تقریبا بیشتر کمپانی ها با ایلومیناتی هستن توی اهنگ داینامایت هم جملاتی رو گفتن که بهش اشاره شد اخه میدونی کل هالییوود و کیپاپ شده وسیله ایلومیناتی برای تسلط یکی مثل توپاک شکور و مایکل جکسون تا میاد شفاف سازی کنه میکشنش 

در کل بگم من مطمئنم کمپانی بی تی اس با فراماسونر هست ولی من یه درصد احتمال میدم که اونا به خاطر قراردادشون مجبورن همکاری کنن و چیزی نگن

روی یه تیکه سنگ متحرک توی یه جسم شکننده و یک بار مصرف وسط ناکجا اباد جهان هستی و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی میگی؟ شرمنده جناب هیتر من زبون حیوونارو بلد  نیستم😏

@نی_نی_یار5‍ 

ایشون بی ادبی و توهین کرد پیگیری شود ممنون 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
@نی_نی_یار5 ‍  ایشون بی ادبی و توهین کرد پیگیری شود ممنون

حالت خوبه؟😂

خدایا اینو در صف اول شفا دهنده ها قرار بده😁

با افتخار آرمی هستم 💜تاپیک راجب کیپاپ دیدین ممنون میشم تگم کنید 🙏
2728
۲۶ سالته ولی اندازه نخودم عقل نداری  حقم بهت میدم حتما توی از اون عقب مونده های ذهنی ک اومدی ع ...

@نی_نی_یار5‍ 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
2740
چرا نمیری بیرون؟!  کلی تاپیک دیگه تو سایت بیکار بی عار عقده ای @نازنین_سین    

@نی_نی_یار5‍ 

حتما نی نی یار پیگر میشن فقط قبلش درست تگ کن🤣

تگ دون م خراب بود بعدش درست تگ کردم چشم 😊😅😅😅

@نی_نی_یار5     خدایی اگ اشناته بگو ما در جریان باشیم از کی تا حالا علاقه شده جریان&nbs ...

آره صد در صد

شایدم خود نی نی یار هیتره

با افتخار آرمی هستم 💜تاپیک راجب کیپاپ دیدین ممنون میشم تگم کنید 🙏
درست تگ کن بدبخت😂 میخوای برات تگ کنم😁؟

تگ میشه دخترم صرفا آبی نمیشه بی سواد 

2706