2737
2739
عنوان

ماشینی که قبلا شوهرم به نامم کرده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 70 پست
بخدا تو فامیل ما همین اتفاق افتاد تو خوشی ملک زده بود بنام خانومش بینشون که حرف وحدیث پیش اومد رفت د ...

عزیزم من خیالم راحت باشع؟

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
بخدا تو فامیل ما همین اتفاق افتاد تو خوشی ملک زده بود بنام خانومش بینشون که حرف وحدیث پیش اومد رفت د ...

وااااای پناه بر خدا

خب باید چیکار کرد که نتونن پس بگیرن؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی مثلا فروخته شد به همسرم‌

یعنی اگه سندو به نام همسرش کنه بازم قبول نیست و میتونه پس بگیره خونه رو؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
2731
وااااای پناه بر خدا خب باید چیکار کرد که نتونن پس بگیرن؟

با وکیل مشورت کن فکر کنم با فروشنامه بشه یا صلح نامه

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
باید قبل از رجوع واقدام مرد اون خونه رو میفروخت یا مثلا اون خونه رو عوض میکرد

اها

اگه ملکی به نامت زدن سعی کن عوضش،کنی  البته اگه ببخشیدا به طرفت اطمینان نداری

یعنی اگه عوض کنیم و یه خونه ی دیگه بخریم نمیشه دیگه حاشا کنه؟

2738
اگه ملکی به نامت زدن سعی کن عوضش،کنی  البته اگه ببخشیدا به طرفت اطمینان نداری

عزیزم اگه زن و شوهر با هم زندگی کنن و مشکلی نداشته باشن اما خانم برای محکم کاری خونه یا ماشینی که شوهرش به نامش زده رو عوض کنه یا بفروشه و...اونوقت دیگه شوهرش نمیتونه بگیره خونه یا ماشین رو کلا؟؟

اگه عوض کردی ملک رو حتما تراکنش‌اشو باکارت خودت انجام بده

عزیزم من همونطور که گفتم ماشین مامانمو چون شوهرم گرفت منم ماشینو که فروختم پولشو دادم به مامانم...پس نمیتونه ازم بگیره؟

اره خواهر خیالت تخت

مرسی مهربون تازه دیدم

2706