2737
2739
عنوان

ماشینی که قبلا شوهرم به نامم کرده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 70 پست
ماشین ۱۰۰و خورده ای بود...۲۵تومن خودم شب قبلش داده بودم...براش یه ماشین هم خزیدع بودیم دو سال پیش ول ...

اهان ماشین و فروختی؟؟؟؟؟

پس دستش به جایی بند نیست نگران نباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهان ماشین و فروختی؟؟؟؟؟ پس دستش به جایی بند نیست نگران نباش

اره فروختم الان دیگه چیکار میتونم بکنم؟حالا هدیه بود یا هرچی اون زمان مال من بود بیمه ش پلاکش سندش کارت ماشین همه چی به نام من بود  منم فروختمش

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
اگه مال موجود باشه شاید بتونه ولی بفروشه فک نکنم چون مال خودش بود

اخه چرا بتونه؟!!!!وقتی دیگه به نام یکی دیگه شده چطور میتونه اخه

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
2728
نگران نباش پس 

پولشو به مادرم بدهکار بودم دادم بهش چون ماشین قبلی مامانم داده بود  شوهرم گرفت برد فروخت....منم پول مامانمو بهش برگردوندم....حالا اگه هبه کنه من پولشو از کجا بیارم؟

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
درسته .......پس خیالت راحت 

فدات عزیزم 

اره خواهر میتونن پس بگیرن آگه اصل مال ازبین نرفته باشه واسه یکی از فامیلامون همین اتفاق افتاد

وااای چه بد یعنی اگه خونه ام به نام زنشون کنن باز میتونن پس بگیرن؟؟؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
2740

اگه فروشنامه بزنه نمیتونه ولی همونطوری بده میتونه

اگه فروشنامه بزنه نمیتونه ولی همونطوری بده میتونه

یعنی چی فروشنامه؟خب به نامش میزنه خونه رو دیگه چطور میتونه پس بگیره؟

مردا همه عصبانی می شن دست بزن پیدا می کنند  سعی کن با ناز و اخلاق خوب آرامش کنید  حیفه ز ...

با همین حرفا کاری کردین مردا سوارمون میشن 

ازماست که برماست

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           

بخدا تو فامیل ما همین اتفاق افتاد تو خوشی ملک زده بود بنام خانومش بینشون که حرف وحدیث پیش اومد رفت دادگاه ثابت کرد که تمام تراکنش ها از کارت خود آقا بوده و اون ملک ب صورت هدیه بنام خانوم خورده بوده 

یعنی چی فروشنامه؟خب به نامش میزنه خونه رو دیگه چطور میتونه پس بگیره؟

ینی مثلا فروخته شد به همسرم‌

بخدا تو فامیل ما همین اتفاق افتاد تو خوشی ملک زده بود بنام خانومش بینشون که حرف وحدیث پیش اومد رفت د ...

خانومه نمیتونست خونه رو بفروشه؟