2737
2739
عنوان

ماشینی که قبلا شوهرم به نامم کرده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 70 پست
مردا همه عصبانی می شن دست بزن پیدا می کنند  سعی کن با ناز و اخلاق خوب آرامش کنید  حیفه ز ...

نمیشع دیگع درستش کرد عزیزدلم کار از همه اینا گذشته 

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا اگه هبه باشه میتونه پس بگیره

یعنی چجوری وقتی به نامش زده چجوری اخه پس میتونه بگیره؟!!!😳

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
چرا اگه هبه باشه میتونه پس بگیره

ینی چی هبه باشه عزیزم؟۲۵تومنشو خودم داده بودم.و قبلا هم براش ماشین و موتور خریده بودیم

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
نمیتونه عزیزم 

عزیزم مطمئنی

یعنی چجوری وقتی به نامش زده چجوری اخه پس میتونه بگیره؟!!!😳

وکیل بهم گفت نمیشه

2738
ینی چی هبه باشه عزیزم؟۲۵تومنشو خودم داده بودم.و قبلا هم براش ماشین و موتور خریده بودیم

اگه مدرک داری و میتونی ثابت کنی که درقبالش چیزی دادی که نمیتونه پس بگیره ولی اگه ثابت کنه که هبه بوده یعنی ی مالی رو چ خونه چ ماشین ..به شما بخشیده وهبه کرده میتونه پس بگیره 

عزمزمه بزن تو نت رجوع به هبه 

سوالای حقوقی بخون متوجه میشی

به نظرم زودتر اون ماشین بفروش چون اگه اصل مال از بین رفته باشه همسرت دیگه نمیتونه کاری کنه

اگه مدرک داری و میتونی ثابت کنی که درقبالش چیزی دادی که نمیتونه پس بگیره ولی اگه ثابت کنه که هبه بود ...

یعنی اگه مردی یه چیزیو به نام زنش کنه،بعدا میتونه ازش پس بگیره؟مگه میشه اخه وقتی دیگه به نامشه یعنی به نامشه دیگه وا!!!

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
اگه مدرک داری و میتونی ثابت کنی که درقبالش چیزی دادی که نمیتونه پس بگیره ولی اگه ثابت کنه که هبه بود ...

ماشین ۱۰۰و خورده ای بود...۲۵تومن خودم شب قبلش داده بودم...براش یه ماشین هم خزیدع بودیم دو سال پیش ولی یه شهر دیگه.بعد اون ماشین هم فروخت پولشو خودش گرفت چجوزی اخه ثابت کنم...من ماشینو کلا فروختم پولشم خرج شد به نظرت نمیگن چرا اخه اصلا دادی؟اصلا هرچی باشه کادو یا ه چی تو اون زمان مال من بوده و من فروختمش حالا دیگه چیکار از دستم برمیاد ندارم از کجا بدم.میگم اگه اینطوره بفرستین منو زندان...ندارم از کجا بیارم؟

یعنی اگه مردی یه چیزیو به نام زنش کنه،بعدا میتونه ازش پس بگیره؟مگه میشه اخه وقتی دیگه به نامشه یعنی ...

اگه مال موجود باشه شاید بتونه ولی بفروشه فک نکنم چون مال خودش بود

یعنی اگه مردی یه چیزیو به نام زنش کنه،بعدا میتونه ازش پس بگیره؟مگه میشه اخه وقتی دیگه به نامشه یعنی ...

اره خواهر میتونن پس بگیرن آگه اصل مال ازبین نرفته باشه واسه یکی از فامیلامون همین اتفاق افتاد

عزمزمه بزن تو نت رجوع به هبه  سوالای حقوقی بخون متوجه میشی به نظرم زودتر اون ماشین بفروش چون ...

میگم که فروختمش عزیزم پولشم تموم شد