2737
2734
عنوان

ماشینی که قبلا شوهرم به نامم کرده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 70 پست
اگه عوض کردی ملک رو حتما تراکنش‌اشو باکارت خودت انجام بده

تراکنش یعنی چی عزیزم؟یعنی دقیقا چه کاراییشو؟؟؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
عزیزم اگه زن و شوهر با هم زندگی کنن و مشکلی نداشته باشن اما خانم برای محکم کاری خونه یا ماشینی که شو ...

نه بعد فروش پول و به حساب خودت بریز مجدد که میخایی خونه یا ماشین بخری با کارت خودت واریز و انجام بده

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تراکنش یعنی چی عزیزم؟یعنی دقیقا چه کاراییشو؟؟؟

ینی واریز کردن

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
نه بعد فروش پول و به حساب خودت بریز مجدد که میخایی خونه یا ماشین بخری با کارت خودت واریز و انجام بده

خب چطوری به شوهرمون مثلا بگیم که پولو به حساب من بریزه که شک نکنه و...؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
2728
خب چطوری به شوهرمون مثلا بگیم که پولو به حساب من بریزه که شک نکنه و...؟

خب بگو میخاییم مجدد بریم ماشین یا خونه بخریم..یا بگو یه مقداری من میخام روش بزارم 

خب بگو میخاییم مجدد بریم ماشین یا خونه بخریم..یا بگو یه مقداری من میخام روش بزارم 

عزیزم اگه مثلا خونه یا ماشین رو به کسی فروختیم بعد اون شخص پولو به حساب شوهرم بریزه ولی بعد شوهرم از حساب خودش پولو بریزه به حساب من چی اونوقت؟؟در اینصورت باز میتونه هبه کنه یا نه؟

عزیزم اگه مثلا خونه یا ماشین رو به کسی فروختیم بعد اون شخص پولو به حساب شوهرم بریزه ولی بعد شوهرم از ...

بنظرم به حساب خودت بریز از اول

بخدا تو فامیل ما همین اتفاق افتاد تو خوشی ملک زده بود بنام خانومش بینشون که حرف وحدیث پیش اومد رفت د ...

عزیزم ببخشید من اون ماشینو که فروختم پلاکشو هنوز عوض نکردن.ینی پلاک به اسم منع هنوز.چیکار کنم؟

2740
قبول نمیکنه که اخه

خب به اسم توعه چطور قبول نمیکنه