2726

منم قبلا بهش ماشین و موتور داده بودم واسه پدر مادرم بود....اونم اینبار ماشین خریده بود زد به اسمم...حالا داریم جدامیشیم میتونع ماشینو ازم بگیره؟سند و همه چیش به اسم خودمه

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

مقداری از پول ماشین هم خودم داده بودم 

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر نکنم

ینی میتونه؟

2728
نه وقتی بنامته نمی تونه  ولی وقتی با هم آنقدر صمیمی بودید چرا جدا می شید  طلاق چیز خوبی ...

دیگه مجبوریم به جدایی...کتکم میزنه....

مردا همه عصبانی می شن دست بزن پیدا می کنند  سعی کن با ناز و اخلاق خوب آرامش کنید  حیفه ز ...

همه مردا کتک میزنن؟؟؟؟

مگه برده خریدن؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
بیشتر شون سیمهاشون قاطیه درگیری‌های بیرون را سر زنشون خالی می‌کنند  زن باید محیط خانه را طوری ...

اونی که تو ذهن شماست مرد نیست نَره

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
کلش را هم اون داده باشد هدیه را نمی شود پس گرفت 

جدی؟اخه ماشینو فروختم میگم پس نمیتونه؟

2706