2737
2739
عنوان

احتمال خطا سونوگرافی در تعیین جنسیت پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1165952 بازدید | 1379 پست
سلام دوستان بمن انومالی و هفته 24 گفتن دختره ولی خیلییی دوس دارم پسر بشه همه دعاو ارزومم همینه از ما ...

سلام ببخشید منم خیلی دوست دارم بچه ام پسر باشه هفته ۱۸بارداریم گفتن دختره برای منم دعا کنید پسر باشه

شما بچه تون چی شد دختر یا پسر

سلام ببخشید منم خیلی دوست دارم بچه ام پسر باشه هفته ۱۸بارداریم گفتن دختره برای منم دعا کنید پسر باشه ...

دیگه هفته ۱۸ ببعد عوض نمیشه عزیزم 

شب های قدر  امام علی رو واسطه کردم و از خدا خواستمت 🥰 خدا هم به حرمت امام علی ، عید غدیر تورو توو دلم گذاشت😍😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
نی نیت چی بود؟ من ۱۸ هفته گفتن دختر ۳۳ هفته میگن پسر

اگه مطمعن شدین به منم میگین .منم دو تا دختر دارم باردارم حالاتم مثل بارداری اون دو تا نیست بهم گفتن دختره دلم پسر میخواد ۱۷ هفته رفتم سنو یعنی میشه اشتباه شده باشه

اگه مطمعن شدین به منم میگین .منم دو تا دختر دارم باردارم حالاتم مثل بارداری اون دو تا نیست بهم گفتن ...

اخه عزیزم تو دیگه چرا آی یو ای نکردی .من روزی صدبار فحش میدم به خودم چرا ای یو آی نکردم. واقعا شرایط بچه سوممو ندارم😭😭😭😭

شما اهل کجایین کجا رفتین سنو ،من اصفهان سنو دی رفتم نمیدونم معتبره یا نه فقط دلم یه معجزه میخواد

اهواز.۲۲ هفتگی باز برو سونو

من که فقط التماس خدا میکنم که معجزه کنه چون۳۶ هفته باز باید برم سونو

2738
نی نیت چی بود؟ من ۱۸ هفته گفتن دختر ۳۳ هفته میگن پسر

مگه میشه جنسیت رو آنقدر دیر بفهمن؟ به من تو 13 هفته گفتن پسره احتمالا

برای شادی روح مادر نازنینم یه صلوات بفرستین😘😘

[QUOTE=233655043]اخه عزیزم تو دیگه چرا آی یو ای نکردی .من روزی صدبار فحش میدم به خودم چرا ای یو آی نکردم. واقعا شرایط ...[/QUOT

ناخواسته باردارشدم و وقتی رفتم اولین سنو هشت هفته بودم قلبش میزد نه میتونستم بندازمش نه.....فقط دنیا تو سرم خراب شد داروی تیرویید میخوردم ظاهرا تداخل دارویی داشته با قرص های پیشگیری و متاسفانه باردارشدم

مگه میشه جنسیت رو آنقدر دیر بفهمن؟ به من تو 13 هفته گفتن پسره احتمالا

تشخیص دادن تو ۱۸ هفته ۴ روز ولی اشتباه . شده دیگه تو نت و اینستا هم چند مورد مثل خودم دیدم. همین دکتری که اشتباه کرد ۱۳ هفته برا دوستم درست تشخیص داده

نه دختر میخوام بچه اولمم پسر. دعا میکنم خدا با دله ما راه بیاد

انشالله خدا برات حفظ کنه عزیزم خودت و بچه هات سالم و عاقبت بخیر باشین 

انشالله خدا یه پسر سالم و صالح هم به من بده 

2706